Demo Anthem do pobrania na PC, PS4 i Xbox One

0 komentarzy

Już teraz gracze mogą poczuć przedsmak latania, walki i fabuły w Anthem. Specjalne demo Anthem gry jest teraz dostępne dla Freelancerów, którzy zamówili grę w przedsprzedaży, a także subskrybentów usług EA Access i Origin Access. 

Każdy z nich otrzyma również 3 dodatkowe zaproszenia do specjalnego demo dla przyjaciół. Testy potrwają do 27 stycznia.

Po miesiącach oczekiwania nadszedł czas, by gracze przywdziali Javeliny i zaczęli odkrywać niebezpieczny, tajemniczy i ciągle zmieniający się świat poza murami Fortu Tarsis. Oficjalna premiera gry odbędzie się już 22 lutego na wszystkich platformach, natomiast abonenci Origin Access Premier będą mogli grać w pełną grę od piątku 15 lutego.

Demo Anthem do pobrania

Gracze rozpoczną grę z postacią na poziomie 10., z adekwatnym wyposażeniem i bronią dla Javelina klasy Łowcy. Freelancerzy będą mieli okazję zbadać Fort Tarsis, poznać najważniejsze postacie w grze, zgłębić historię świata i rozpocząć misje. W demie dostępne będą wybrane misje fabularne, które można wykonać zarówno solo, jak i we współpracy z innymi graczami. Możliwe będzie również odkrywanie świata gry w poszukiwaniu materiałów, miejscówek i sekretów w trybie swobodnej eksploracji. Ci, którzy pragną dodatkowego wyzwania w wersji demonstracyjnej, mogą połączyć siły z trzema innymi Freelancerami i wspólnie przeprowadzić rajd na Fortecę.

Freelancerzy, których ominie zabawa w ten weekend, wciąż będą mieli szansę zobaczyć świat Anthem w kolejny piątek, 1 lutego, kiedy to demo zostanie otwarte dla wszystkich chętnych.

Również ci, którzy wcześniej wzięli udział w specjalnym demie powinni powrócić do gry, ponieważ na horyzoncie majaczy już kolejne zagrożenie…

Premiera gry odbędzie się 22 lutego w polskiej wersji językowej (napisy) na komputery PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4.

Źródło: informacja prasowa

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się