Deathloop akcja błyski

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Deathloop zaoferuje adaptacyjny poziom trudności

Twórcy Deathloop wyjawili, że w tytule nie uświadczymy standardowej opcji wyboru poziomu trudności. Zamiast tego rozgrywka będzie dostosowywać się do naszych postępów.

Arkane Studios odpowiadało ostatnio za pośrednictwem Discorda na pytania dotyczące nietuzinkowej strzelaniny. Jedno z pytań dotyczyło wyboru poziomu trudności w Deathloop. Oto, co powiedzieli deweloperzy (za Gameranx.com):

Nie ma możliwości wyboru poziomu trudności; zamiast tego mamy adaptacyjny system. Założeniem produkcji jest pokonywanie tych samych map wiele razy na różnych etapach rozgrywki. Dlatego musieliśmy pomyśleć o systemie, który sprawi, że poziom trudności będzie rósł w zależności od tego, im więcej dana osoba gra. Na początku będzie bardzo łatwo, ale w miarę postępów wrogowie staną się bardziej nieomylni, agresywni i będą zadawać więcej ciosów.

Niedawno pisaliśmy też o przyznaniu produkcji oceny przez organizację ratingową ERSB. Jak nietrudno się domyślić, Deathloop będzie tytułem dla dorosłych, bo poleje się tu krew i w ruch pójdą maczety i pistolety; nie zabraknie też przemocy słownej i wulgaryzmów.

Premiera produkcji planowana jest na 14 września. Wtedy Deathloop wyląduje na PC i PS5. Trafimy na tajemniczą wyspę Blackreef, gdzie naszym zadaniem będzie powtarzanie tego samego dnia. Wygramy, jeśli przerwiemy pętlę, co stanie się, gdy przed końcem dnia zgromadzimy niezbędne informacje i zabijemy osiem osób. Jeśli tego nie zrobimy, rozgrywka się zresetuje.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się