W końcu pokaz Death Stranding 2? Kojima publikuje intrygujący wpis

Death Stranding 2 w końcu zostanie pokazane? Ciekawy wpis Kojimy
Newsy PS5

Death Stranding 2 może znów zostać pokazane (a nie tylko na krótkim materiale wideo). Jeżeli wierzyć Hideo Kojimie, coś szykuje się na The Game Awards 2023.

O tym, że druga część jednej z najdziwniejszych, a zarazem najciekawszych gier ostatnich lat powstaje, wiemy od jakiegoś czasu. Wszak Hideo Kojima zaprezentował już dość tajemniczy trailer i to tyle. Jasne, projektant ma pełne ręce roboty, bo równocześnie dba o jakość filmu na podstawie swojej gry, a także dłubie nad horrorem dla Xboksa.

Teraz jednak na profilu na Twitterze Kojima pojawił się wpis, który jednoznacznie sugeruje, że warto czekać na tegoroczne The Game Awards 2023. Jestem zdania, że i tak warto na nie czekać, bo ten rok był potężny dla gier i najwięksi giganci zawalczą o statuetki. Niemniej spodziewać się można wielu nowych zapowiedzi i pokazów – w tym gier.

Kojima publikujący jedynie logo tegorocznej edycji sugeruje, że coś się kroi. W końcu poprzedni materiał z DS2 pokazał na ubiegłorocznej edycji. Teraz jest możliwe, że ma więcej do pokazania lub powiedzenia. Z drugiej strony warto pamiętać, że twórca bardzo blisko przyjaźni się z hostem wydarzenia, Geoffem Keighleyem, także nic dziwnego, że reklamuje jego największy event. Wszyscy jednak liczymy, że Death Stranding 2 doczeka się czegoś bardziej konkretnego już wkrótce. TGA 2023 startuje 7 grudnia.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie