Hideo Kojima: Connecting Worlds – film dokumentalny o Death Stranding już na VOD. To warto zobaczyć

Hideo Kojima Connecting Worlds
Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy PC PS5 Xbox Series

W oczekiwaniu na Death Stranding 2: On The Beach, które ukaże się dopiero w 2025 roku, Disney Plus opublikował film dokumentalny, który może ułatwić fanom oczekiwanie.

Zatytułowany jako “Hideo Kojima: Connecting Worlds” film bada proces twórczy stojący za uruchomieniem przez Hideo Kojimę niezależnego studia aż do ukończenia prac nad Death Stranding. Film został zapowiedziany w zeszłym roku, a już dziś można go streamować na Disney Plus. To kolejna już, po Grounded II: The Making of the Last of Us Part II produkcja, która prezentuje kulisy powstawania jednej z najbardziej popularnych gier ostatnich czasów. Tę z kolei można obejżeć po prostu na YouTubie (zamieszczamy okienko z wideo poniżej):

Death Stranding 2: On the Beach – co już wiadomo o nowej grze?

Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że Death Stranding 2: On the Beach będzie rozgrywać się na innym kontynencie niż poprzednia produkcja Kojimy. Ale choć nie wiemy, o jaki dokładnie kontynent chodzi, to otrzymaliśmy inny szczegół fabularny. Otóż w nadchodzącej grze Sam Porter rozszerzy zakres sieci Chiralnej jako członek prywatnej organizacji. Wynika to z faktu, że mieszkańcy nienazwanego jeszcze kontynentu, na którym rozgrywać się będzie kolejna gra, mogliby uznać każdą lokalną operację UCA za akt inwazji. Dlatego infrastrukturę będzie musiał stworzyć prywatny wykonawca. No dobrze, ale czy istnieją już jakiekolwiek poszlaki, mówiące o tym, gdzie dokładnie rozgrywać się będzie kolejne DS? Na ten moment w sieci najczęściej wspomina się o Meksyku. Czy tak będzie, przekonamy się jednak na pewno dopiero w 2025 roku, kiedy to Death Stranding 2 pojawi się na komputerach i konsolach.

Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie