Kolejne poszlaki wskazują na Death Stranding 2. Hideo Kojima może pracować nad grą

Death Stranding 2 nową grą Hideo Kojimy? Są nowe poszlaki
Newsy PC PS5

Hideo Kojima ma rzekomo szykować Death Stranding 2. Nowe poszlaki dodają tylko takim plotkom coraz więcej wiarygodności. Czy faktycznie coś może być na rzeczy?

Nowa gra Hideo Kojimy pozostaje wielką tajemnicą. Wcześniej wyciekł rzekomy horror, a legendarny projektant tworzy też grę we współpracy z Xbox. Plotki o Death Stranding 2 jednak nie słabną. Nie tak dawno temu o istnieniu gry wygadał się sam Norman Reedus, czyli aktor wcielający się w głównego bohatera z pierwszej części. Samo w sobie jest to niemal bezpośrednie potwierdzenie, ale uwierzymy, gdy już zobaczymy grę w akcji.

Nie zmienia to jednak faktu, że niedawno znów zaczęło robić się głośno o DS2. Poznaliśmy bowiem aktorkę, która wcieli się w jakąś z postaci w nowej grze od Kojimy. Mowa o znanej m.in. z Czarownicy oraz Super 8 Elle Fanning. Nie było jednak wiadomo, czy ów „nową grą” może być faktycznie Death Stranding 2. Gematsu na Twitterze zauważyło jednak ciekawą informację od Kateryny Tarasovej, producentki z Kojima Productions.

Udostępniła ona na swoim Twitterze informacje o angażu Elle Fanning, a stosowną wiadomość opatrzyła hashtagiem „DeathStranding”. Czy to nie jest już jednoznaczne potwierdzenie istnienia kontynuacji? Wkrótce po opublikowaniu wpisu, napisała ona jednak kolejną wiadomość. Zaznaczyła w niej, że na końcu tagu miała dodać znak zapytania, ale ze zmęczenie zapomniała tego zrobić. Tak, tak – my już wiemy swoje!

Jakby tego wszystkiego było mało, niedawno mogliśmy poznać kolejne rewelacje o DS2. To, że gra powstaje, ma być niemal pewne i wynikać bezpośrednio z umowy Hideo Kojimy i PlayStation, która zawierała właśnie dwie części Death Stranding. No cóż – ujawnienie najpewniej na The Game Awards 2022 w grudniu!

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie