Istnieje szansa, że znamy potencjalny okres premiery Death Stranding 2 i nowego FPS-a od PlayStation

Death Stranding 2 i nowy FPS od PlayStation - znamy rok premiery gier?
Newsy PS5

Death Stranding 2 i nowy, niezapowiedziany jeszcze FPS od jednego ze studiów PlayStation pojawiły się na profilu jednego z artystów. Czyżbyśmy dostali potencjalny rok premiery?

Death Stranding 2 praktycznie od razu zostało obecnie jedną z najbardziej wyczekiwanych gier przez graczy PlayStation. Głównie dlatego, że w zasadzie nie ma zbyt wielkiej konkurencji, gdyż firma milczy w kwestii zapowiedzi swoich potencjalnych hitów.

Na razie jednak Hideo Kojima milczy w kwestii potencjalnej daty premiery i raczej przez dłuższy czas tak zostanie. Deweloperzy skupią się na pracach nad grą. Mimo to raz na jakiś czas mogą pojawić się nieoficjalne informacje, które mniej więcej wskażą nam rok, w który celują twórcy. I tak mogło się właśnie stać, a to za sprawą profilu na ArtStation Franka Alibertiego.

Na profilu artysty znajdziemy (choć notkę o DS2 już usunięto) informacje dotyczące dwóch gier, nad jakimi obecnie pracuje. Mowa o Death Stranding 2 oraz niezatytułowanym jeszcze FPS-ie od Firewalk Studios. Deweloperzy tworzą wieloosobową strzelankę na zlecenie PlayStation, o której nie wiemy zbyt wiele. Mimo to na ArtStation widnieje informacja, wedle której obydwa tytuły miałyby ukazać się w 2024 roku.

Usunięcie wpisu o DS2 sugeruje, że twórcy mogą faktycznie celować w ten konkretny rok wydania, co w sumie nie byłoby takie dziwne. Jednocześnie nie warto spodziewać się jej premiery w nadchodzącym, 2023 roku. Mimo to radzę podchodzić do tych informacji z dystansem, gdyż może to być zwykły placeholder.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie