Deadpool & Wolverine na pierwszym zwiastunie. Szykuje się genialny seans

Deadpool & Wolverine na pierwszym zwiastunie | Newsy - PlanetaGracza
Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy Premiery/zapowiedzi

Deadpool & Wolverine to oficjalny tytuł trzeciej części Deadpoola. Oprócz zabójcy z niewyparzoną gębą spotkamy tam choćby Wolverine’a. Oto zwiastun.

W sieci zadebiutował pierwszy zwiastun filmu Deadpool & Wolverine. Oznacza to tym samym, że tak właśnie nazywać się będzie jeden z najbardziej oczekiwanych filmów 2024 roku! Znamy także oficjalną datę premiery.

Deadpool & Wolverine – zwiastun i data premiery

Deadpool to jeden z tych wyjątkowych filmów superbohaterskich, którzy wymyka się konwenansom, a wręcz się z nich jawnie naśmiewa. W dobie pompatycznego i dość męczącego kina spod szyldu Marvela czy DC stanowi powiew świeżości, nawet gdy mówimy o trzeciej części serii. Film został potwierdzony jakiś czas temu. Było wiadomo, że oprócz Deadpoola zobaczymy tu także… Wolverine’a.

W sieci zadebiutował właśnie pierwszy zwiastun widowiska! Jego oficjalny tytuł to więc Deadpool & Wolverine, co dość jednoznacznie sugeruje, że rosomak odegra tu istotną rolę. Zobaczcie sami, na co trzeba się przygotować! Zwiastun jest bardzo „klasyczny” dla tej postaci, co raczej powinno ucieszyć fanów.

Zapowiada się (kolejny zresztą raz) wyjątkowo dobrze. Znów kluczowy aspekt postawiono na elementy komediowe, ale oczywiście nie zabraknie sporo krwawej akcji. Pozostaje jedynie liczyć, że Wolverine również nie omieszka się „wyżyć”. O tym przekonamy się już 26 lipca 2024 roku. Film na początku zadebiutuje w kinach. Zapewne w późniejszym okresie trafi na platformę Disney+.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie