Dead Island: Definitive Edition zamiast Dead Island 2?

0 komentarzy

Choć to jeszcze niepotwierdzona informacja, bardzo możliwe, że w ramach pocieszenia za problemy z Dead Island 2 otrzymamy coś innego.

Jak pisaliśmy w zeszłym tygodniu, Dead Island 2 zostało bez producenta i nie wiadomo jeszcze, kto zajmie się dokończeniem gry.

Teraz dochodzą do nas informacje, że być może w ramach rekompensaty za to, że na nową część możemy poczekać nieco dłużej, Deep Silver da nam odgrzanego kotlecika w postaci Dead Island: Definitive Edition. To oczywiście niepotwierdzona wiadomość, której źródłem stała się sieć Loot.co.za z Afryki Południowej (PrtSc poniżej).

Na stronie wspomnianego sklepu pojawił się Dead Island w wersji Definitive Edition, który miałby pojawić się na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One. Jako wydawcę gry wymieniono firmę Koch Media, czyli właściciela Deep Silver.

Jeśli informacja okaże się prawdziwa, to ciekawe, czy w ramach Definitive Edition, otrzymamy tylko odświeżoną pierwszą część Dead Island z 2011 roku, czy również kolejną (Dead Island: Riptide), która została wydana dwa lata później.

Dead Island Definitive Edition
Dead Island Definitive Edition

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się