Oficjalny powrót Dead Island 2 podobno już blisko. Wiemy, kiedy ponowna zapowiedź

Dead Island 2 - zombie ze zwiastuna
PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Wczoraj do sieci wyciekły materiały z „nowego” Dead Island 2, a teraz pojawiły się wieści o ponownej zapowiedzi. Szykujcie się, bo podobno nastąpi niedługo.

Informator Tom Henderson twierdzi, że gra zostanie zaprezentowana na wydarzeniu Gamescom Opening Night Live. Nie wiadomo, w jakiej formie zobaczymy zapowiedź, ale biorąc pod uwagę wyciekłą datę premiery spodziewałbym się zwiastuna z rozgrywką.

Gamescom Opening Night Live odbędzie się 23 sierpnia o godzinie 20:00 czasu polskiego. Na wydarzeniu pojawi się ponad 20 gier, w tym między innymi The Outlast Trials, The Callisto Protocol, Dying Light 2: Bloody Ties i Hogwarts Legacy. Nowe Dead Island jest najpewniej jedną z niespodzianek, o których wspominał prowadzący wydarzenie Geoff Keighley.

Ujawnione przedwcześnie przez Amazon informacje na temat nowego wcielenia gry zdradziły, że zaoferuje ona graczom sześć postaci, które zmierzą się z hordami żywych trupów w Los Angeles. Co więcej, protagoniści będą zarażeni wirusem zombie, ale będą w stanie go kontrolować… cokolwiek to oznacza dla rozgrywki i fabuły.

Dead Island 2 podobno ukaże się 3 lutego 2023 roku i trafi na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X oraz S.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie