Days Gone 2 na PS5. Marka doczeka się kontynuacji?

Premiera PlayStation 5 zbliża się wielkimi krokami. Graczy interesują jednak gry na ten nowy sprzęt od Sony.

Days Gone okazało się sporym sukcesem na PS4. Produkcja co prawda nie była pozbawiona wad i dla niektórych trochę jej brakowało do wielkiej gry AAA, jednak w ogólnym rozrachunku twórcy odpowiedzialni wcześniej za remastery oraz gry na PS Vita, dali radę. Samo Sony włożyło też w nową markę sporo pieniędzy i chociażby z tych dwóch powodów, losy kontynuacji są niemal przesądzone. Teraz dochodzi jeszcze jeden argument.

Jeff Ross – reżyser Days Gone zasugerował za pośrednictwem Twittera, że druga część gry nadciąga. Otóż jedna z fanek zapytała go, co z kolejną odsłoną, a ten odpisał “bądźcie czujni”. Musi więc być coś na rzeczy, zwłaszcza że pytanie dotyczyło konkretnie Days Gone 2, a nie po prostu czegoś związanego z marką.

Oczywiście w tej chwili nikt nie potwierdził oficjalnie, że prace nad grą trwają, ale podobnie jak było z Horizon: Zero Dawn, spodziewamy się, że Sony będzie kontynuowało prace nad nową marką. W końcu The Last of Us czy Uncharted mogą nie wystarczyć w walce o podium jeśli chodzi o gry na wyłączność.

Swoja drogą, jak Wy oceniacie Days Gone? Spełniło Wasze oczekiwania?

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: