Daymare: 1998 od twórców skasowanego Resident Evil 2 Reborn na pierwszym gameplayu

Daymare: 1998 od twórców skasowanego Resident Evil 2 Reborn na pierwszym gameplayu
Filmiki z gier Newsy PC

Survival horror dla wymagających.

Invader Studios, zespół odpowiadający za anulowane Resident Evil 2 Reborn, przedstawił pierwszy fragment rozgrywki z Daymare: 1998. Tytuł powstaje w oparciu o technologię Unreal Engine 4 z myślą o komputerach PC.

Daymare: 1998 będzie tytułem z gatunku survival horror, który przeniesie nas do wspomnianego w tytule 1998 roku. W grze mamy zresztą znaleźć sporo nawiązań do popkultury lat 90.

O samym projekcie nie wiadomo obecnie zbyt wiele. Gra ma być bardzo trudna, gdzie każdy nabój będzie cennym znaleziskiem, a zapisanie gry ma być możliwe jedynie w wyznaczonych punktach. Odpalając Daymare: 1998 wcielimy się w kilka postaci, m.in. żołnierza przedstawionego na poniższym zwiastunie, który wyrusza do miasta opanowanego przez potwory na ratunek swojej żonie oraz córce. Rozgrywka sprowadzi się w zasadzie do strzelania i eksploracji, choć czasem przyjdzie nam rozwiązać jakąś zagadkę. Co ciekawe, w tworzeniu Daymare: 1998 bierze udział jeden z artystów, który stworzył potwory do Resident Evil: Code Veronica oraz Resident Evil 0.

Zapraszamy na pierwszy gameplay, pod którym przypominamy również wcześniejszy trailer tytułu. Jesteście zainteresowani taka zabawą?

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie