Fani Resident Evil, mamy świetne wieści dotyczące Daymare: 1998

Fani Resident Evil, mamy świetne wieści dotyczące Daymare: 1998
Newsy PC PS4 XOne

Inspirowany serią Resident Evil horror Daymare: 1998 znalazł wydawcę. Są również nowe screeny.

Destructive Creations ogłosiło, że wyda zainspirowany cyklem Resident Evil horror Daymare: 1998, który powstaje pod skrzydłami Invader Studios. To właśnie ten zespół pracował wcześniej przy ciekawie zapowiadającym się, lecz skasowanym, remake’u Resident Evil 2.

Daymare: 1998 w zasadzie wyrósł ze wspomnianego niedoszłego remake’u Resident Evil 2 Reborn. Kiedy Capcom upomniał się o swoje , autorzy projektu nie wyrzucili całej pracy do kosza, lecz przerobili grę tak, by nie łamać praw autorskich.

Najbardziej cieszy fakt, że współproducentem Daymare: 1998 zgodził się zostać sam Kazuhiro Aoyama, który był dyrektorem przy Resident Evil 3: Nemesis. Dołączył on tym samym do kolejnej ważnej persony użyczającej się przy projekcie. Mowa o Satoshi Nakai, artyście, który wcześniej projektował wrogów do Resident Evil: Code Veronica oraz Resident Evil 0, a teraz zajmie się kreaturami w Daymare: 1998.

Przypominamy, że Daymare: 1998 będzie horrorem w stylu klasycznych odsłon serii Resident Evil. Zaoferuje trzy grywalne postacie i zamiast na akcji (której oczywiście nie zabraknie), bardziej skupi się na elemencie przetrwania. Przeciwnicy mają być niezwykle mocni i potężni, a ich odstrzelenie będzie się wiązało z przyjęciem odpowiedniej taktyki. Spory nacisk położono również na eksplorację otoczenia, dzięki czemu znajdziemy przydatne informacje, amunicję czy przedmioty służące do rozwiązywania zagadek logicznych w grze.

Destructive Creations opublikowało nowe screeny z gry, które możecie zobaczyć poniżej. Premiera Daymare: 1998 planowana jest na drugi kwartał 2019 roku. Tytuł powstaje z myślą o PC, PS4 oraz Xbox One.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie