Darmowy dodatek do Battlefield Hardline. Tym razem “Zdrada”

Electronic Arts kontynuuje rozdawnictwo.

W dniach 5-12 lipca możesz pobrać za darmo dodatek Battlefield Hardline: Zdrada w usługach Xbox Live, PlayStation Store oraz Origin – informują Elektronicy. DLC wprowadza do gry cztery dodatkowe mapy:


  • Zestrzelone samoloty pełne kradzionych dóbr.
  • Zdewastowane cele więzienne na wyspie Alcatraz.
  • Mroczne cmentarze upstrzone popękanymi nagrobkami.
  • Brudne uliczki i krzykliwe neony Chinatown.

Dodatkowo dodatek Zdrada zwiększa wszechstronność klasy specjalisty. Oznacza to, że otrzymasz broń dodatkową, mogącą przydać się w trudnych sytuacjach, a także nowy karabin snajperski zachowujący się nieco inaczej niż snajperki powtarzalne i półautomatyczne – wytłumaczono na oficjalnej stronie serii Battlefield.

Oprócz tego otrzymujemy warsztat pozwalający personalizować bronie oraz możliwość włączenia licznika wyświetlającego w czasie rzeczywistym liczbę zabójstw dokonanych każdym orężem.

Wraz z darmowym DLC w Battlefield Hardline pojawia się nowa misja społecznościowa Zabójstwa pistoletami maszynowymi. Na czym polega? Zadaniem społeczności jest zabicie łącznie 17 milionów wrogów przy użyciu pistoletów maszynowych w dowolnych trybach i na dowolnych mapach Battlefield Hardline. Nagroda to złoty pakiet bojowy. Misja jest dostępna od 5 lipca 2016 r. od godz. 18:00 czasu polskiego do 12 lipca 2016 r. do godz. 18:00.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

25 Shares
Share25
+1
Tweet