Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Darmowe gry na PS4 – dzisiaj do ich grona dołącza Realm Royale

Fani strzelania z gatunku battle royale mogą sięgnąć po kolejną produkcję w tym stylu – Realm Royale zasiliło właśnie darmowe gry na PS4.

W Playstation Store debiutuje Realm Royale, zatem jeśli interesują Was darmowe gry na PS4, możecie zmierzyć się z kolejnym tytułem free-to-play.

Realm Royale to gra battle royale. 100 graczy trafia na olbrzymią mapę, zbiera bronie i walczy o przetrwanie na polu bitwy. Realm Royale nie jest zwykłą grą battle royale. Na początku każdego meczu, gracze mogą wybrać spośród pięciu różnorodnych klas fantasy. Mogą również przywołać wierzchowca, który pozwala na szybkie przemieszczanie się po mapie. Kuźnie pozwalają graczom na stworzenie legendarnych broni i służąc jako miejsca, wokół których często wrze walka. Po zgonie, gracze przekształcają się w kurczaki, a jeśli przetrwają wystarczającą ilość czasu – mogą nawet powrócić do bitwy.

Premiery gier na nowy tydzień. 8 tytułów, które warto sprawdzić

Darmowe gry na PS4 – powitajcie Realm Royale

Oto najważniejsze funkcje gry, którymi chwalą się deweloperzy:

Wybierz swoją klasę. Zostań legendą
Czy jesteś zabójcą, wojownikiem lub magiem? Wybierz klasę, zbierz fantastyczną broń i magiczne umiejętności, aby stworzyć swojego własnego Czempiona.

Wykorzystaj wspaniałe umiejętności
Wykorzystaj unikatowe umiejętności czempionów. Mag pozwoli ci wznieść się w powietrze i zasypać wrogów ognistymi kulami, a gra inżynierem opiera się na rozstawianiu wieżyczek i barykad.

Stwórz legendarną broń
Masz do wyboru tradycyjne strzelby i karabiny lub magiczne kostury, miecze i kusze. Jeśli chcesz wygrać, musisz poświęcić czas na stworzenie legendarnej broni w jednej z wielu Kuźni w Królestwie. Uważaj: Wrogowie mogą cię zaatakować w trakcie tego procesu.

Na koń! Poznaj Królestwo
Podróżuj przez zarośnięte dżungle lub pustynie. Odwiedź zamarznięte bezdroża lub pełne życia lasy. Nie musisz eksplorować mapy na piechotę. Przywołaj swojego wierzchowca, ucieknij przed mgłą i weź udział w walce!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się