Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Journey i Uncharted: The Nathan Drake Collection za darmo na PS4!

Sony postanowiło przyłączyć się do akcji „Zostań w domu”, rozpoczynając swoją własną inicjatywę o nazwie „Play at Home”. Dzięki temu od jutra konsolowcy otrzymają za darmo Journey i Uncharted: The Nathan Drake Collection. Oprócz tego przedsiębiorstwo rusza z pomocą dla niezależnych deweloperów.

Widząc, jak wiele darmowych tytułów jest udostępnianych teraz na pecety, konsolowi gracze pojękiwali, że też by tak chcieli. Teraz także i oni nie mają już powodów do narzekań. Dzięki inicjatywie „Play at Home” posiadacze PlayStation zostaną obdarowani produkcjami Journey i trzema odnowionymi grami z serii Uncharted. Gry będą dostępne od jutra 16 kwietnia do 6 maja (do godziny 1:00 czasu polskiego).

Co ważne, aby pobrać te gry, nie trzeba być abonentem PlayStation Plus – wystarczy mieć dostęp do internetu i konto PSN.

Uncharted: The Nathan Drake Collection to zestaw zremasterowanych wersji pierwszych trzech gier z serii o Nathanie Drake’u. Kolekcja zapewni długie godziny grania – na pewno nie pochłoniemy tego w jeden wieczór. Natomiast Journey to nietypowa przygodówka o wysokich walorach artystycznych, która opiera się na kooperacji pomiędzy dwoma graczami. Oba tytuły są na pewno godne polecenia – tym bardziej, że teraz można je zgarnąć bez żadnych opłat.

Oprócz informacji o darmowych grach Sony podało do publicznej wiadomości, że w ramach inicjatywy „Play at Home” otwiera fundusz, który ma wspomóc niezależne studia pracujące nad grami na PlayStation. Na ten cel japońskie przedsiębiorstwo przeznacza aż 10 milionów dolarów. Pieniądze mają trafić do studiów, które obecnie najbardziej ich potrzebują. O dalszych szczegółach w tej kwestii firma będzie informować na bieżąco.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%