Nowe darmowe Battle Royale w stylu Fortnite do pobrania. Wymagania sprzętowe

Mało Wam jeszcze walki na zasadach Battle Royale? Jeśli szukacie jakiejś alternatywy dla Fortnite i nie chcecie wykładać kasy z portfela, możecie już pobierać Realm Royale.

Realm Royale powstało pod skrzydłami studia Hi-Rez, czyli tego samego zespołu, który odpowiada za Paladins: Champions of the Realm. Prawdę mówiąc, Realm Royale miało być początkowo alternatywnym trybem do Paladins, lecz postanowiło zerwać się z łańcucha i zaistnieć jako osobny byt.

Realm Royale – darmowa gra Battle Royale

Realm Royale zadebiutowało kilkanaście godzin temu na Steam w ramach wczesnego dostępu. Gra jest dostępna za darmo i jeśli chcecie ją pobrać, wystarczy przejść na kartę tytułu i kliknąć Zagraj.

Żeby uruchomić grę, nie potrzebujemy mocnego komputera PC. Steam podaje minimalne wymagania (brak zalecanych), które znajdziecie poniżej, zaraz pod opisem Realm Royale.

Realm Royale – klasy, bronie, mapy

Wybierz jedną z pięciu klas przed meczem – każda z nich zaoferuje ci wachlarz umiejętności. Zostań wojownikiem, wypij magiczną miksturę i rzuć się w wir walki. Wznieś się w powietrze wykorzystując moc maga i zasyp wrogów ognistymi kulami. Łowca pozwoli ci na strzały łukiem – to od twojej celności może zależeć przebieg rozgrywki. Wieżyczki i tarcze to ulubione rozwiązanie sapera. A zabójca woli skradanie się po dachach i pozbycie się wrogów szybkimi atakami.

Masz do wyboru tradycyjne strzelby i karabiny lub magiczne kostury, miecze i kusze. Jeśli chcesz wygrać, musisz poświęcić czas na stworzenie legendarnej broni w jednej z wielu Kuźni w Królestwie. Uważaj: Wrogowie mogą cię zaatakować w trakcie tego procesu.

Podróżuj przez zarośnięte dżungle lub pustynie. Odwiedź zamarznięte bezdroża lub pełne życia lasy. Nie musisz eksplorować mapy na piechotę. Przywołaj swojego wierzchowca, ucieknij przed mgłą i weź udział w walce.

Zbierz swoich znajomych: czas na wspólną rozgrywkę. Realm Royale to pierwsza gra typu battle royale stworzona specjalnie z myślą o grze w 4-osobowych drużynach. Pomóż swojej drużynie przywołując Totem leczniczy lub wykorzystaj Dron z czujnikami do ujawnienia nadciągających wrogów. Każda z klas ma swoje mocne i słabe strony, ale dzięki współpracy możecie zwyciężyć.

Realm Royale wymagania sprzętowe

MINIMALNE:

  • Wymaga 64-bitowego procesora i systemu operacyjnego
  • System operacyjny: Windows 7
  • Procesor: Intel(R) Core(TM) i5-2320 CPU @ 3.00 GHz (4 CPUs), ~3.0GHz
  • Pamięć: 6 GB RAM
  • Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 555
  • DirectX: Wersja 11
  • Miejsce na dysku: 5 GB dostępnej przestrzeni
  • Karta dźwiękowa: Kompatybilna z DirectX

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: