Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

1 komentarz

Lubicie Fortnite? Nowe darmowe Battle Royale trafia na PS4 i Xbox One

Zamknięte testy beta rozpoczynają się w przyszłym tygodniu, a zapisy są otwarte już teraz.

Ponad 4 miliony graczy wypróbowało już Realm Royale podczas jej pierwszego miesiąca w fazie wczesnego dostępu na Steam. Teraz nadszedł czas graczy konsolowych na spróbowanie swoich sił w tej grze battle royale.

Hi-Rez Studios ogłosiło dzisiaj, że gra Realm Royale zostanie wydana na Xbox One i PlayStation 4. Testy zamkniętej bety rozpoczną się w przyszłym tygodniu, ale gracze będą musieli mieć klucz dostępu. Aby zdobyć klucz, należy zarejestrować się na RealmRoyale.com.

Od momentu wydania Realm Royale na PC, na mediach społecznościowych powtarzały się trzy najpopularniejsze pytania: Kiedy konsole?, PS4?, Xbox? – powiedział Rory Newbrough, producent wykonawczy Realm Royale. – Prawdę mówiąc, nie jestem pewien, czy były to pytania, czy żądania. Ale rozumiemy potrzeby naszej społeczności – chce ona Realm Royale na konsolach. Z radością ogłaszamy, że zamknięte testy fazy beta rozpoczną się już w przyszłym tygodniu.

Realm Royale to gra battle royale. 100 graczy trafia na olbrzymią mapę, zbiera bronie i walczy o przetrwanie na polu bitwy. Realm Royale nie jest zwykłą grą battle royale. Na początku każdego meczu, gracze mogą wybrać spośród pięciu różnorodnych klas fantasy. Mogą również przywołać wierzchowca, który pozwala na szybkie przemieszczanie się po mapie. Kuźnie pozwalają graczom na stworzenie legendarnych broni i służąc jako miejsca, wokół których często wrze walka. Po zgonie, gracze przekształcają się w kurczaki, a jeśli przetrwają wystarczającą ilość czasu – mogą nawet powrócić do bitwy.

Realm Royale zmienia oblicze gier battle royale za pomocą rozgrywki z klasami postaci i zaawansowanej technologii kurczaków. Jesteśmy wdzięczni milionom graczy na PC, którzy już spróbowali swoich sił w naszej grze i nie możemy doczekać się na podzielenie się nią z graczami na PlayStation 4 i Xbox One – mówi Rory Newbrough.

Aby zarejestrować chęć wzięcia udziału w zamkniętej becie, odwiedź www.RealmRoyale.com.

Źródło: materiał producenta

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%