Darmowe gry od EA do przetestowania w Xbox Game Pass

EA Sports FC 24 sprzedaje się gorzej, bo nie ma znaczka
Newsy PC Xbox Series

Electronic Arts poinformowało o swoich planach względem posiadaczy abonamentu Xbox Game Pass i tym samym EA Play. Jeszcze w tym roku subskrybenci będą mogli sprawdzić darmowe gry od EA w ramach okresów próbnych i testowych. Mowa o kilku naprawdę ciekawych produkcjach z różnych dyscyplin sportu.

EA i darmowe gry. To w ramach okresu testowego

Możliwość przetestowania gry przed zakupem jest świetna. Jasne, kiedyś były wersje demonstracyjne, jednak dziś twórcy zdaje się na dobre odeszli od tego rozwiązania. W zamian bardzo często możemy skorzystać z tzw. okresów próbnych. Dzięki nim zagramy w daną produkcję przez kilka godzin (mowa o pełnej wersji), a następnie podejmiemy decyzję o ewentualnym zakupie. Brzmi w porządku?

Z takiej opcji skorzystać będą mogli posiadacze abonamentu Xbox Game Pass Ultimate. W jego ramach otrzymujemy również dostęp do EA Play. To oznacza, że możemy bez trudu odpalać najnowsze hity tego wydawcy w ramach ograniczonego okresu próbnego. Właśnie zapowiedziano, że już niedługo gracze będą mogli sprawdzić w ten sposób dwie nowe gry. Chodzi o wyczekiwają grę wyścigową F1 24 oraz EA Sports College Football 25.

Zobacz: Wszystkie nowości w ramach Xbox Game Pass na maj

Jak widać, warto jest być subskrybentem abonamentu Xbox Game Pass. Dzięki temu mamy dostęp nie tylko do właściwej biblioteki od Microsoftu, ale również do dodatkowego abonamentu, w tym wypadku od Electronic Arts. EA Play daje nam dostęp do niezłego zestawu gier tego wydawcy, w tym tytułów wyścigowych z rodziny Need for Speed czy całej masy produkcji sportowych. A darmowe okresy testowe nowych gier są jak najbardziej świetną opcją, żeby sprawdzić tytuł przed zakupem.

Źródło: purexbox.com

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie