Darmowe granie w Ghost Recon Breakpoint na PC, PS4 i Xbox One

Ubisoft ogłasza kolejny darmowy weekend z grą Ghost Recon Breakpoint. W sam raz, żeby sprawdzić nowości w grze, które dzisiaj lądują na serwerach.

Już od tego czwartku będziemy mogli pobawić się za darmo przy Ghost Recon Breakpoint, otrzymując na kilka dni dostęp do całej gry. Darmowy weekend odbędzie się w dniach 26-29 marca na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Poniżej znajdziecie grafikę z rozpiską godzinową.

Przypominamy jednocześnie, że jest to naprawdę dobry moment na wypróbowanie tytułu, ponieważ sprawdzimy przy okazji wszystkie nowości, jakie wprowadza aktualizacja 2.0. To największy update Ghost Recon Breakpoint od chwili premiery strzelanki. Znajdziemy w nim m.in. nową fabularną przygodę powiązaną z Epizodem 2, zawierającą osiem fabularnych misji, gdzie gracze będą walczyli u boku Sama Fishera, bohatera Tom Clancy’s Splinter Cell.

Ponadto aktualizacja 2.0 zawiera dwie nowe klasy, nowy “realistyczny” tryb oraz wiele funkcji zgłoszonych przez społeczność, w tym umieszczanie kamery, BASE jumping, opcje sortowania broni / sprzętu, pojazdy, ulepszenia systemu odradzania, aktualizacje rusznikarza i inne.

Szczegóły dzisiejszej aktualizacji Ghost Recon Breakpoint przedstawiliśmy w tej wiadomości. Dajcie znać, czy szykujecie się na darmowy weekend!

Ghost Recon Breakpoint – darmowy weekend.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: