Darmowe granie w tytuł z uniwersum The Elder Scrolls przez cały tydzień

10 milionów osób już na serwerach. Będziesz następny?

Bethesda informuje, że już ponad 10 milionów graczy odkrywa Tamriel w The Elder Scrolls Online. Aby uczcić pokonanie okrągłego progu, deweloperzy organizują szereg atrakcji związanych z grą.

Począwszy od dziś, do 6 grudnia, weź udział w niesamowitym konkursie, okresach bezpłatnej gry oraz wydarzeniu lochu w grze, aby zyskać szansę na zdobycie mnóstwa nagród w grze i świecie rzeczywistym – czytamy w opisie filmiku, który możecie zobaczyć poniżej.

Darmowy tydzień z The Elder Scrolls Online jest organizowany na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 (wymagana subskrypcja PS Plus). Niestety, posiadacze Xbox One muszą obejść się smakiem. Podczas sprawdzania gry otrzymamy dostęp jedynie do podstawki, wszystkie dodatki zostaną dla nas zablokowane. Postępy, które poczynimy w ramach darmowego grania, zostaną zapisane na naszym koncie i przeniesione do pełnej wersji gry, jeśli zdecydujemy się na jej zakup. Będzie ku temu niezła okazja – The Elder Scrolls Online jest przecenione o 50% zarówno na Steam (na 35,99 zł), jak i w PlayStation Store (na 39,50 zł).

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.