Darmowe granie w The Elder Scrolls Online na Xbox One. Jak rozpocząć zabawę?

Darmowe granie w The Elder Scrolls Online na Xbox One. Jak rozpocząć zabawę?
Newsy XOne

Bethesda podaje szczegóły darmowego weekendu.

W zeszłym tygodniu posiadacze komputerów PC oraz konsoli PlayStation 4 mogli się cieszyć darmowym graniem w The Elder Scrolls Online. Teraz taka sama akcja startuje na sprzęcie Microsoftu, zatem jeśli macie w domu Xbox One, pora wkroczyć do świata fantasy!

Począwszy od dziś, rozpoczynamy weekend rozszerzonej bezpłatnej rozgrywki w The Elder Scrolls Online na Xbox One. Akcja zakończy się o godzinie 5:59 w poniedziałek, 28 listopada – informuje Bethesda.

Deweloper zaznacza, że do gry w The Elder Scrolls Online nie jest konieczne wykupienie abonamentu. Gracze muszą po prostu pobrać grę, stworzyć konto, i już mogą rozpocząć przygody w Tamriel. Na dodatek przystępując do zabawy mamy okazję wygrać egzotyczną wycieczkę. Wszystkie szczegóły opisano na stronie Bethesdy i prezentują się one następująco:

Weekend bezpłatnej rozgrywki w The Elder Scrolls Online na Xbox One

– Zero ograniczeń: Dostęp do pełnej wersji gry The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited.

– Bezpłatne Crowns: 500 Crowns do wydania w Crown Store na zabawne kostiumy, niepowtarzalne zwierzaki, pomocne zwoje i nie tylko.

– Zachowanie postępów: Wszystkie stworzone postacie, zakupione Crown Packs i przedmioty z Crown Store, a także wszelkie postępy poczynione w trakcie weekendu bezpłatnej rozgrywki zostaną zachowane, o ile tylko gracz zakupi grę.

– Wygraj podróż życia: Gracze biorący udział w weekendzie bezpłatnej rozgrywki kwalifikować się też będą do konkursu Trip of a Lifetime, w której nagrodą będzie jedna z pięciu niewiarygodnych wycieczek do egzotycznych miejsc na całym świecie, z noclegami, wyżywieniem i niepowtarzalnymi przygodami z udziałem miejscowych ekspertów-przewodników. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy zagrać w grę i zarejestrować się. Więcej informacji o rejestracji znaleźć można na oficjalnej stronie konkursu.

Wszystkie wersje The Elder Scrolls Online i Crowns dostępne z rabatem Aby uczcić weekend bezpłatnej rozgrywki na Xbox One, do 28 listopada Bethesda oferować będzie liczne rabaty na pakiety Crown Packs oraz wszystkie wersje gry. Podstawowa wersja The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited będzie przeceniona przez kilka godzin przed rozpoczęciem i po zakończeniu weekendu bezpłatnej rozgrywki (w trakcie weekendu bezpłatnej rozgrywki Tamriel Unlimited nie będzie dostępne w sprzedaży). The Elder Scrolls Online: Gold Edition, zawierające wszystkie cztery pakiety DLC: Imperial City, Orsinium, Thieves Guild oraz Dark Brotherhood, będzie przecenione w trakcie weekendu bezpłatnej rozgrywki.

Jak rozpocząć weekend bezpłatnej rozgrywki Gracze na Xbox One powinni przejść do The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited w Sklepie Xbox i pobrać grę, która dostępna będzie od godziny 6:01 w środę. Gdy zostanie pobrana, a gracz stworzy konto, będzie mógł się zalogować i grać natychmiast.

Źródło: Bethesda, opracowanie własne

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie