Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Darmowe granie w Ghost Recon Wildlands. Ubisoft zaprasza do zabawy

Dzisiaj darmowa misja dla fanów Splinter Cell w Ghost Recon Wildlands, a już wkrótce darmowe testowanie gry dla osób, które jeszcze jej nie kupiły.

Wspominaliśmy już, że od dzisiaj (10 kwietnia) w Ghost Recon Wildlands pojawia się mnóstwo zawartości Splinter Cell na wyłączność, a także tryb PvP Ghost War, nowa misja PvE, unikatowe elementy personalizacji oraz nowa klasa PvP Ghost War. Gracze będą mogli walczyć u boku Sama Fishera, kultowej postaci z docenionej przez krytyków serii gier szpiegowskich Tom Clancy’s Splinter Cell i pomóc mu zaliczyć nową misję infiltracji wysokiego ryzyka, w realiach fikcyjnej Boliwii w przyszłości. Wszystkie szczegóły znajdziecie w tej wiadomości.

7 premier nowego tygodnia. Trochę Call of Duty oraz coś dla fanów Blizzarda

Jeśli jednak nie posiadacie gry Ghost Recon Wildlands, Ubisoft umożliwi jej sprawdzenie zupełnie za darmo. Gracze będą mieli bezpłatny, pełny dostęp do Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands w ciągu nadchodzącego bezpłatnego weekendu, który odbędzie się w dniach 12-15 kwietnia 2018 r. Bezpłatny weekend będzie dostępny na wszystkich platformach (PlayStation 4, Xbox One, PC) i da nowym graczom możliwość wypróbowania całej zawartości – od głównej kampanii, przez tryb PvP Ghost War i misję Predator, aż po Special Operation I.

Do udziału w bezpłatnym weekendzie w przypadku posiadaczy konsol wymagane są subskrypcje Xbox Live Gold lub PlayStation Plus.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%