Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Darmowe granie – Deep Rock Galactic i ARK: Survival Evolved na weekend

Przez najbliższe dni możemy pobawić się za darmo przy dwóch naprawdę świetnych tytułach.

Zaczyna się weekend, a to oznacza więcej czasu na granie (przynajmniej dla niektórych). Jeśli chcecie, możecie spędzić czas przy Deep Rock Galactic lub/i ARK: Survival Evolved. Obie gry są dostępne do sprawdzania za darmo na Steam, do poniedziałku (2 marca), godziny 19:00. Po tym czasie tytuły znikną z Waszej biblioteki.

Deep Rock Galactic to strzelanka FPS z gatunku sci-fi rozgrywana w trybie współpracy, która zbiera przytłaczająco pozytywne oceny wśród graczy. Wcielamy się tutaj w kosmicznego krasnoluda i wraz z trzema innymi graczami eksplorujemy gigantyczny system jaskiń pełnych hord śmiertelnie groźnych wrogów i cennych zasobów. Co ciekawe, jaskinie są proceduralnie generowane, a otoczenie w 100 procentach zniszczalne.

ARK: Survival Evolved to bardzo pozytywnie oceniana gra survivalowa. Oto opis ze Steam: Jako mężczyzna lub kobieta pozostawiony nagi, wychłodzony i umierający z głodu na brzegach tajemniczej wyspy ARK, musisz polować, zbierać surowce, wykonywać przedmioty, uprawiać ziemię, odkrywać technologie i budować schronienia do przetrwania. Używaj swojego sprytu i surowców aby zabić, oswoić, hodować i podróżować na pradawnych istotach przemieżających tereny. Współpracuj z setkami graczy lub walcz, aby przetrwać, zdominować… i uciec!

Żeby zagrać za darmo w opisane tytuły, wystarczy odwiedzić kartę danej gry na Steam.


Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się