Darmowe dodatki do The Sims 4 – duchy, baseny, nowe kostiumy i ścieżki kariery

Darmowe dodatki do The Sims 4 – duchy, baseny, nowe kostiumy i ścieżki kariery
Newsy PC
Sims-4Pierwszy z dodatków jest już do pobrania.
Od premiery The Sims 4 zastanawiacie się zapewne, jakie dodatki zaproponuje producent. Tajemnica właśnie się rozwiązała, przynajmniej, jeśli chodzi o planowane dodatki na najbliższe miesiące. - Każda aktualizacja przyniesie nowe funkcje, nową zawartość i nie tylko. Będzie to dostępne za darmo dla każdego, kto gra w The Sims 4 i pobierze najnowszą aktualizację. I tak, pojawią się baseny - czytamy na oficjalnej stronie gry. Na baseny jednak trochę poczekamy. Pierwszy dodatek, który jest już dostępny, wprowadzi nas w świat duchów. Nasi zmarli Simowie będą mogli ponownie pojawić się w świecie żywych. Oprócz tego, że zachowają cechy, którymi odznaczali się przed śmiercią, zaskoczą nas nowym zachowaniem, zależnym od tego, w jaki sposób przenieśli się na tamten świat. Ponoć istnieje nawet sposób, by przywrócić ich do życia!

Duchy w The Sims 4 już straszą!

Październikowy dodatek to również zestaw nowych strojów, wzorowanych na Gwiezdnych Wojnach. Dostaniemy kombinezon pilota X-winga, białe szaty Lei, strój Dartha Vadera, a nawet Yody. Aktualizacja wprowadza również nowe kolory oczu dla Simów oraz poprawi kilka drobnych błędów, które wyłapano już po premierze gry. Sims-4-gwiezdne-wojny Drugi z planowanych dodatków będzie do pobrania w listopadzie. Dostaniemy wówczas tak bardzo oczekiwane baseny, które były w poprzedniej odsłonie czymś naturalnym. Szkoda, że w The Sims 4 przyjdą dopiero wraz z dodatkiem (dobrze jednak, że darmowym). Trzeci planowany dodatek pojawi się w grudniu. - Wprowadzimy nowe ścieżki kariery zawodowej i nagrody - zapewniają producenci gry. Ciekawe, co pojawi się w kolejnych dodatkach. Pewnie liczycie na dużą aktualizację z małymi dziećmi. Na co jeszcze? Zapraszamy również do przeczytania naszej recenzji The Sims 4.

Jak pobrać dodatki do The Sims 4?

Jak już wspomnieliśmy, pierwsza aktualizacja - która jest już do ściągnięcia - oraz pozostałe dwa planowane dodatki są za darmo. - Wystarczy zalogować się na Origin i pobrać opublikowane aktualizacje - wytłumaczono na stronie gry.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie