Darmowe DLC do The Division – zapowiedziano nowe dodatki, a dziś prezenty za samo zalogowanie do gry

Ubisoft w taki oto sposób świętuje roczek swojej strzelaniny.

The Division ma już rok na karku, a deweloperzy postanowili wykorzystać urodziny produkcji do ogłoszenia kolejnych atrakcji.

Przede wszystkim zapowiedziano dwa nowe darmowe dodatki, choć wielu szczegółów nie ujawniono. Data premiery DLC również nie została podana. Ubisoft zdradza jedynie, że pierwszy dodatek zafunduje nam pakiet specjalnych wydarzeń. Gracze będą musieli zaliczać kolejne misje na odpowiednich zasadach, czy to przechodząc je z konkretną bronią, czy też wykorzystując określone umiejętności. Będą oczywiście rankingi, zatem szykuje się typowa zabawa dla fanów rywalizacji. DLC zaoferuje funkcję szybkiego przełączania się pomiędzy wybranymi zestawami wyposażenia oraz pozwoli odblokować kolejne osiągnięcia, za które zgarniemy kosmetyczne elementy ekwipunku.

Drugi dodatek do The Division to jeszcze większa tajemnica. Raczej nie dostaniemy nowych misji fabularnych, choć Ubisoft przygląda się treściom narracyjnym. Trzeba poczekać na dodatkowe szczegóły.

Pierwsze urodziny The Division to również pretekst do rozdawania prezentów. Już dzisiaj za samo zalogowanie do gry w nasze łapki wpadnie 200 wirtualnych kredytów i specjalna emotka. Bonus można odebrać do 16 marca. Do tego samego dnia w zdobywanych skrzyniach znajdziemy dwa razy więcej przedmiotów, a do 11 marca deweloperzy rozdają podwójna liczbę nagród za wykonywanie celów.

Skorzystacie z okazji, by nieco się obłowić?

The Division

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.