Darmowe DLC do The Division już w przyszłym tygodniu. Co dostaniemy?

Wszystko do obejrzenia na nowym zwiastunie.

Ubisoft ujawnił, że 24 maja otrzymamy kolejne rozszerzenie do The Division. Pojawi się ono jednocześnie na trzech platformach: PC, PlayStation 4 i Xbox One. Dodatek to przede wszystkim nowy Najazd, który otrzyma nazwę Czyste Niebo. Naszym zadaniem będzie odzyskanie kontroli nad przestrzenią powietrzną, a główna walka rozegra się na Rondzie Kolumba.


Dla graczy przygotowano ponadto jeszcze więcej broni oraz nowego ekwipunku. Będziemy mogli z nim ruszyć na polowanie, którego celem będą przywódcy obcych frakcji. Aktualizacja to również Porwanie Podejmowanej Paczki. – Podjęcie w Strefie Mroku stało się jeszcze ciekawsze. Przerwij trwające podjęcie przecinając linę i strzeż całego ekwipunku leżącego na ziemi. Chroń swoich zdobyczy za wszelką cenę – słyszymy na poniższym filmiku, przestawiającym nadchodzące atrakcje.

Na końcu materiału możemy podejrzeć, jakie dodatki pojawią się w The Division w następnej kolejności. Niestety, te będą już płatne. Na początek (w czerwcu) wybierzemy się do tuneli pod miastem w DLC Podziemie.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

30 Shares
Share30
+1
Tweet