Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Darmowe CuisineRoyale zmienia się w Dziki Zachód. Kowboje, rewolwery, szeryfowie i bandyci

Darkflow Software oraz Gaijin Entertainment z przyjemnością ogłaszają Wild West, najnowszy sezon w darmowej grze Battle Royale pod tytułem CuisineRoyale.

Gracze mogą przenieść się w świat kowbojów, bandytów, szeryfów, Indian i innych bohaterów prerii. Za sprawą Wild West w grze po raz pierwszy pojawi się kobieca postać – Annie „Pin-Up” Ashley. Niech was nie zwiedzie jej wygląd – potrafi strzelić i trafić w głowę z odległości 100 stóp.

Wild West odwzorowuje wyjątkowy styl Dzikiego Zachodu. Gracze będą mogli stworzyć różne obiekty nawiązujące do tego klimatu (choćby ubrania czy maski) i wyposażyć w nie swoją postać. Fani westernów nie będą zawiedzeni, jako że projektanci udostępnili możliwość opracowania przeróżnych znanych strojów – od mundurów szeryfów, poprzez kowbojskie ubranie, aż po odzienie indiańskich wojowników. Gracze, chcąc zdobyć nowe przedmioty, będą musieli wykonywać specjalne codzienne zadania, by w ten sposób zarobić walutę o nazwie RoyalDollars.

Wszystkie rzadko spotykane przedmioty z „Włoskich Tygodni” – w tym choćby „Garnitur Ojca Chrzestnego” – można teraz sprzedawać innym graczom za monety na targu Gaijin. Zyski można przeznaczyć na zakup książki „Opowieści Dzikiego Zachodu”, przedmioty klasy premium potrzebne do stworzenia nowych elementów wyposażenia albo też na nabycie innych obiektów z dowolnej gry Gaijin Entertainment.

Kolejna duża zmiana to wprowadzenie systemu osiągnięć, który pozwala graczom śledzić sukcesy ich postaci w różnych starciach. Odblokowanie osiągnięcia będzie nagradzane dużą liczbą punktów doświadczenia. Co jednak najważniejsze, system działa wstecz, a to oznacza, iż żadne z wcześniejszych osiągnięć postaci nie zostanie zapomniane. Czas sprawdzić, jakie szalone rzeczy już odblokowaliście.

Źródło: informacja prasowa

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się