Darmowe Cuisine Royale – pierwszy sezon wystartował

Darmowe Cuisine Royale – pierwszy sezon wystartował
Filmiki z gier Gry za darmo Newsy PC

Darkflow Software i Gaijin Entertainment ogłosiły rozpoczęcie nowej kampanii w Cuisine Royale o nazwie „The Seasons of Grande Cuisine”. W Cuisine Royale, darmowej grze z gatunku battle royale, gracze nauczyli się już używać naczyń kuchennych do ataków i ochrony przed pociskami wroga. Teraz nadszedł czas na naukę gotowania!

Pierwszy sezon będzie poświęcony Włochom, ale aspirujący szefowie kuchni nie będą gotować makaronu czy ravioli. Będą gotować coś bardziej niezwykłego:

  • Fantazyjne spodnie do pizzy;
  • Garnitury mafii;
  • Maski weneckie;
  • Prowokujące graffiti;
  • Starożytne nagrobki i wiele innych.

Aby ugotować tak wyjątkowe potrawy, gracze potrzebują specjalnych składników:

  • Podstawowe składniki, takie jak Łzy Wrogów i rzadkie Recenzje Zastraszonych Krytyków, można uzyskać wykonując codzienne zadania;
  • Specyficzne narzędzia kuchenne, takie jak pistolet maszynowy do mielenia mięsa, które można zdobyć wykonując cotygodniowe zadania;
  • Część przepisów wymaga zastosowania składnika premium, który będzie dostępny do nabycia w sklepie gry. Dla sezonu włoskiego będzie to książka kucharska Ojca Chrzestnego.

Przepisy tworzą przedmioty ozdobne i dekoracyjne. Po zakończeniu sezonu gracze mogą zatrzymać przedmioty lub sprzedać je na rynku innym graczom za monety Gaijin (GJN). Zarobioną walutę można wydać na składniki premium w przyszłym sezonie lub zakupy w innych grach od Gaijin Entertainment.

W grach, w których dostępne są jednocześnie do wyboru widoki z pierwszej i z trzeciej osoby, gracze decydujący się na tryb TPP zyskują przewagę nad przeciwnikami korzystającymi z trybu FPP. Zawodnicy mogą wykorzystywać swoje położenie i ustawienie kamery, aby obserwować innych, nieświadomych tego przeciwników zza przeszkody. Wraz z rozpoczęciem Sezonów, twórcy CuisineRoyale rozwiązali tą historyczną nierówność. Każdy gracz dysponuje minionem, który został wyposażony w kamerę. Będzie on naszym mobilnym obserwatorem. Jeśli zauważysz motyla lub mały helikopter pojawiający się znikąd – to znaczy, że jesteś obserwowany.

Źródło: materiał producenta

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie