Cuisine Royale za darmo już na konsoli Xbox One

Cuisine Royale za darmo już na konsoli Xbox One
Filmiki z gier Gry za darmo Newsy XOne

Studio Darkflow Software oraz Gaijin Entertainment z radością ogłaszają, że ich strzelanka z gatunku Battle Royale, czyli Cuisine Royale, ląduje na konsoli Xbox One. Możemy pobierać grę za darmo za pośrednictwem programu Xbox Game Preview.

Cuisine Royale pierwotnie pojawiło się w 2018 roku na PC, oferując graczom niecodzienne podejście do gatunku Battle Royale. Kiedy dziesiątki graczy walczy o przetrwanie, wszystkie chwyty są dozwolone – wykorzystuj wszystko, co masz pod ręką, nieważne czy jest to karabin czy kij baseballowy, kamizelka kuloodporna, czy może znaleziony w kuchni durszlak. Cuisine Royale to też piękne widoki. Nie podziwiaj ich jednak zbyt długo, bo pole walki stale się zmniejsza zabijając tych, którzy nie zdążą utrzymać się w jego strefie.

Każdy znaleziony przedmiot może przeważyć szalę zwycięstwa, dając ci unikatowe możliwości. Specjalne buty pozwolą ci wyżej skakać, a cygara sprawią, że będziesz wyglądał bardziej „cool” (i przy okazji trudniej będzie cię zabić). Cuisine Royale to także magia. Wojownicy mogą rysować sprayem magiczne pieczęcie i uzdrawiać towarzyszy, spowalniać wrogów lub zastawiać pułapki na zombie. Aby jednak rzucać zaklęcia, należy zbierać dusze grzeszników, które gracze otrzymują za pokonywanie przeciwników.

Czyniąc postępy w bitwach i zbierając doświadczenie, gracze mogą odblokować nowe zaklęcia oraz kosmetyczne przedmioty, w które odzieją swoje postacie. Co kilka miesięcy do gry, wraz ze starem nowego sezonu, dodawana jest świeża zawartość. Motywem przewodnim aktualnie trwającego sezonu jest Dziki Zachód, co oczywiście oznacza pojawienie się w grze rewolwerów, kowbojskich kapeluszy czy charakterystycznych dla rdzennych Amerykanów malunków na twarzy. Kolejne aktualizacje przyniosą graczom jeszcze więcej gadżetów i dodatkowych umiejętności. Dodatkowe rzeczy można również zakupić za wewnętrzną walutę, lub nabywając rozszerzenie „StoriesBook”.

Gra na konsoli Xbox One X wspiera rozdzielczość 2560×1440 pikseli i działa w 60 klatkach na sekundę lub, zależnie od preferencji, może też funkcjonować w natywnym 4K przy 30 klatkach.

Testy przeprowadzone na platformie Xbox Game Preview oraz informacje zwrotne dostarczone przez graczy posłużą doprojektowania przyszłych aktualizacji. Gaijin Entertainment planuje wypuszczenie finalnej wersji Cuisine Royale na konsolę Xbox One już pod koniec tego roku.

Źródło: informacja prasowa, opracowanie własne

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie