Darmowa nowość w strzelaninie Ubisoftu. Jest data premiery

Co powiecie na taki tryb?

Ubisoft ogłasza, że Ghost War, nowy tryb PvP dla Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands, dostępny będzie od 10 października. Ghost War będzie bezpłatną aktualizacją dla wszystkich posiadaczy podstawowej wersji gry i po premierze będzie rozwijany o regularne dodatki z zawartością.

W Ghost War, dwie grupy graczy biorą udział w deathmatchach drużynowych czterech na czterech (4v4) w podobny taktyczny sposób, jak w podstawowej wersji gry, gdzie strategia jest równie ważna jak umiejętności. Drużyny będą mogły wybrać spośród szerokiego wachlarza klas w trzech kategoriach – natarcia, strzelca wyborowego i wsparcia. Te konkretne role trzeba będzie wypełniać na rozległych polach bitew, aby pokonać wrogów.

10 premier gier w nowym tygodniu. Polski cyberpunk, sportowe emocje, zaskakująca zręcznościówka…

Używając jednej z dwunastu różnorodnych klas, z których każda posiada własną charakterystykę, broń, profity i opcje personalizacji, gracze będą walczyli z wrogiem na ośmiu niepowtarzalnych mapach. Ghost War zawierać będzie także nowe mechaniki PvP, takie jak ogień zaporowy i markery dźwiękowe, gwarantujące realistyczny, wojskowy, strategiczny, drużynowy tryb dla wielu graczy.

Zespół producencki planuje regularne aktualizacje po premierze Ghost War, aby wzbogacać tryb PvP. – Z przyjemnością będziemy dalej szlifować i rozszerzać tryb Ghost War po jego premierze – stwierdził Lucian Istrate, główny projektant gry Ghost War w Ubisoft Bucharest. – Gracze mogą spodziewać się większej liczby klas, map, a nawet nowych trybów, które zostaną dodane w przyszłości!


Źródło: Ubisoft, opracowanie własne

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.