Darmowa gra w Prime Gaming. Wciel się w postać, którą spotykasz każdego dnia

darmowa gra Prime Gaming
Newsy PC

Lubicie gry za darmo? To się świetnie składa, bo w abonamencie Prime Gaming pojawiła się właśnie nowa darmowa gra. Tym razem do swojej pecetowej biblioteki dodacie pewien symulator. Pozwoli on wam wcielić się w pewnego bohatera… dnia codziennego. Niektórzy z nas mijają przedstawicieli tej grupy zawodowej każdego dnia.

Darmowa gra w Prime Gaming

Posiadacze abonamentu od Amazona regularnie otrzymują nowe gry w ramach Prime Gaming. Tym razem do usługi trafiła ostatnia gra, którą możemy odebrać za darmo w tym miesiącu. Akurat na ostatni i świąteczny weekend pozwoli się nam wcielić w przedstawiciela pewnej grupy zawodowej. Tak, chodzi o symulator — coraz popularniejszy gatunek w ostatnich latach.

Co to za gra? Nawet nie jedna, a 3 nowe tytuły są już dostępne. Odbierzecie je z poniższych linków:

Gry możecie odebrać już teraz i będą dostępne przez miesiąc do 1 maja 2024 roku.

Co ważne, w ofercie Amazon Prime Gaming znajdziemy jednocześnie kilka innych darmowych gier, które wciąż można odebrać. Mowa tu m.in. o:

  • Fallout Tactics: Brotherhood of Steel – do 24 kwietnia
  • Fallout 2 – do 10 kwietnia
  • SCARF – do 10 kwietnia

Pełną ofertę znajdziecie pod tym linkiem.

Źródło: https://gaming.amazon.com/home

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie