Darmowa EA Sports FIFA na Androida i iOS z grafiką “jak na konsolach”

Elektronicy pracują nie tylko nad dużą FIFA 16. Będzie również mniejsza wersja na urządzenia mobilne. Co powiecie na EA Sports FIFA?

Deweloperzy obiecują, że nadchodzący tytuł wykorzysta możliwości współczesnych smartfonów i tabletów, dzięki czeku w EA Sports FIFA zobaczymy wspaniałą grafikę i rozgrywkę znaną z wersji konsolowej. Jak jest rzeczywiście, jeśli chodzi o oprawę tytułu? Zapraszamy do galerii poniżej.


Gracze dostaną do swoich rąk najbardziej realistyczną mobilną grę piłkarską w historii tych urządzeń — z różnorodnymi animacjami, zaawansowaną sztuczną inteligencją na obu krańcach boiska, nowymi głowami piłkarzy, pełnym zestawem sztuczek technicznych oraz — po raz pierwszy na urządzeniach mobilnych — cieszynkami – tłumaczy deweloper na oficjalnej stronie.

Nowe ma być również sterowanie oraz Ultimate Team. EA Sports wyjaśnia, że wspomniany tryb doczeka się wielu udoskonaleń – od ekranu zarządzania składem po zdobywanie nowych piłkarzy: Dzięki regularnie aktualizowanym specjalnym turniejom i dynamicznym wyzwaniom gra będzie nieustannie żyła i wzbogacała się o nową, ciekawą zawartość. A co chyba najważniejsze – nie będzie trzeba zaczynać co roku od zera. Gra będzie płynnie przechodziła z sezonu na sezon (z regularnymi aktualizacjami), a gracze zachowają wszystkich posiadanych piłkarzy.

EA Sports FIFA zobaczymy też nową funkcję – wymiana zawodników. Sprowadza się ona do tego, że zamiast sprzedawać piłkarzy, będziemy mogli ich po prostu wymienić na innego, losowo wybranego.

Na koniec najważniejsze – data premiery EA Sports FIFA została ustalona na 22 września tego roku. Tytuł będzie do pobrania za darmo na Androida oraz iOS. Zerknijcie do galerii i dajcie znać, czy podoba się Wam taka mogilna wersja FIFA.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

43 Shares
Share43
+1
Tweet