Darmowe sprawdzanie Battlefield 1: Apokalipsa

Electronic Arts zaprasza graczy na darmowe sprawdzanie najnowszego dodatku do Battlefield 1. Oto szczegóły zabawy.

Darmowa Wersja Próbna Dodatku Battlefield 1: Apokalipsa jest dostępna do 12 marca. Jeśli zatem posiadacie podstawową wersję Battlefield 1 i chcielibyście zasmakować w Apokalipsie, jest ku temu świetna okazja.

Na pięciu nowych mapach z dodatku Battlefield 1 „Apokalipsa” przyjdzie ci walczyć o przetrwanie w morderczej, niekończącej się bitwie pomiędzy ententą a państwami centralnymi. Weź udział w zaciętych zmaganiach na lądzie, na mapach Passchendaele, Kobarid, Somma, Niebo nad Londynem i Na krawędzi. Czekają na ciebie również podniebne pojedynki w nowym trybie gry Atak lotniczy – czytamy na oficjalnej stronie Battlefield 1.

Wersja próbna pozwoli także graczom cieszyć się mapami, trybami, rodzajami broni i wieloma innymi atrakcjami z dodatków Battlefield 1 „Nie przejdą”, Battlefield 1 „W imię cara” oraz Battlefield 1 „Niespokojne wody”. (Uwaga: choć uczestnicy wersji próbnej będą mogli używać broni i pojazdów z dodatków na polu bitwy, to nie będą mogli się z nimi odradzać – trzeba je będzie zdobywać bezpośrednio na polu bitwy.)

Źródło: EA, opracowanie własne

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.