Darksiders Warmastered Edition oficjalnie na konsolach i PC

0 komentarzy

Gra będzie dostępna w naprawdę dobrej cenie.

Dzisiaj Nordic Games oficjalnie ogłosił wydanie gry Darksiders Warmastered Edition na PC, PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Wii U. Premiera na wszystkich platformach będzie miała miejsce 25 października 2016, a gra dostępna będzie w cenie 19,99 euro.

Darksiders Warmastered Edition tworzona jest przez doświadczone studio deweloperskie KAIKO, które brało udział we wcześniejszych projektach Nordic Games.

Darksiders Warmastered Edition zawiera:

  • Wersje PS4, Xbox One i Wii U gry Darksiders (Wrath of War),
  • Dostępną na konsolach rozdzielczość 1080p,
  • Wsparcie 4k i dodatkowe opcje graficzne na PC,
  • Podwojoną rozdzielczość wszystkich tekstur,
  • Ulepszenia w renderingu i poprawki,
  • Lepszą jakość renderowania cieni,
  • Efekty post-procesowe,
  • Stałe 60 klatek na sekundę w trakcie rozgrywki na PS4, Xbox One, PC i 30 klatek dla Wii U.

O Darksiders Warmastered Edition:

Oszukany przez siły zła Wojna – jeden z czterech jeźdźców apokalipsy – przyczynił się do końca świata i został oskarżony o złamanie świętego prawa, poprzez zapoczątkowanie wojny pomiędzy piekłem a niebem. W rzezi, która po tym nastąpiła, piekielne legiony pokonały siły nieba i podbiły ziemię. Doprowadzony przed obliczę Charred Council, Wojna został skazany za swoje zbrodnie i pozbawiony mocy. Bez honoru i w obliczu śmierci Wojna otrzymał szansę powrotu na ziemię, odnalezienia prawdy i ukarania odpowiedzialnych. Ścigany przez grupę mściwych aniołów, Wojna musi połączyć siły z piekłem i w poszukiwaniu sprawiedliwości i zemsty musi zawiązać sojusze z demonami, na które zwykle poluje.

Darksiders Warmastered Edition screeny:

Darksinders
Darksinders

Źródło: Materiał wydawcy

Czy jest szansa na Darksiders III?

Nadal nie mamy natomiast informacji na temat Darksiders III. Nie wiadomo w ogóle czy ona się powstanie, bo póki co Nordic Games milczy w tym temacie. Jako wydawca obecnie sprawuje pieczę nad The Guild 3 z premierą na grudzień tego roku oraz trzema innymi grami, które zapowiedziane zostały na kolejny rok: Elex, Aquanox: Deep Descent oraz SpellForce 3.

Nie wiadomo, czy jeśli Darksiders III miałoby powstać, kto będzie odpowiadać za produkcję. Nordic Games, a może ktoś zupełnie inny? Zapewne nie dowiemy się tego w najbliższym czasie.

Samo Nordic Games to wydawca, który działa dopiero od 2008 roku. Przede wszystkim znane jest z zakupu licencji od takich firm jak JoWooD Entertainment oraz wspomniane wcześniej THQ. Obecnie ma prawa do takich marek jak: ArcaniA, Darksiders, Jagged Alliance, Painkiller, Red Faction, SpellForce, The Black Mirror i The Guild. Nordic Games może więc spokojnie planować przyszłe wydawnictwa.

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się