Wielka seria powraca. Jest oficjalna zapowiedź!

0 komentarzy

Zapraszamy na zwiastun i pierwsze screeny.

THQ Nordic ujawnia oficjalnie, że Darksiders III znajduje się obecnie w produkcji, a premiera gry nastąpi w 2018 roku. Pobawimy się na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Nowa część zręcznościowej serii powstaje przy udziale studia Gunfire Games, które w większości składa się z osób odpowiadających za markę Darksiders. – Żaden inny zespół nie ma lepszych kwalifikacji do stworzenia Darksiders III – podkreśla Reinhard Pollice z THQ Nordic.

Nadchodząca gra to hack-n-slash w czystej postaci. Gracze wcielą się w bohaterkę imieniem Fury, nieprzewidywalnego i zagadkowego maga, który uważa się za najsilniejszego z czterech jeźdźców Apokalipsy. Naszym zadaniem będzie przywrócenie równowagi pomiędzy dobrem i złem, co będziemy czynić nie tylko za pomocą magicznych mocy, lecz również ostrego jak brzytwa bicza. Zwiedzimy i niebo, i piekło, a wszędzie znajdą się poplecznicy Siedmiu Grzechów Głównych oraz oczywiście sama wielka siódemka. Od nas zależy przyszłość świata!

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się