Darksiders Warmastered Edition już na PS4 i Xbox One. Oto premierowy zwiastun

Darksiders Warmastered Edition już na PS4 i Xbox One. Oto premierowy zwiastun
Filmiki z gier Newsy PC PS4 Wii U XOne

Tytuł zadebiutuje również na PC oraz Wii U.

THQ Nordic ogłasza wydanie Darksiders Warmastered Edition, czyli remastera oryginalnej pierwszej części Darksiders, na platformy PlayStation 4 i Xbox One. Z okazji premiery tytułu wydano także nowy zwiastun, który wrzucamy poniżej.

Deweloperzy przypominają jednocześnie, że wersja na PC będzie dostępna od 29 listopada, a premiera na Wii U zostanie ogłoszona niebawem.

O czym opowiada Darksiders Warmastered Edition? Oszukany przez siły zła Wojna – jeden z czterech jeźdźców apokalipsy – przyczynił się do końca świata i został oskarżony o złamanie świętego prawa, poprzez zapoczątkowanie wojny pomiędzy piekłem a niebem. W rzezi, która po tym nastąpiła, piekielne legiony pokonały siły nieba i podbiły ziemię.

Główne funkcje gry:

– Apokaliptyczna moc: Umiejętność, w której Wojna łączy brutalne ataki ze zdolnościami nadprzyrodzonymi, dziesiątkując wrogów na swojej drodze.
– Ekstremalny arsenał: Arsenał anielskich, demonicznych i ziemskich broni.
– Epickie zadanie: Walka na pustkowiach i opanowanych przez demony lochach zniszczonej ziemi w poszukiwaniu odkupienia i zemsty.
– Progres postaci: Możliwość odkrycia potężnych starożytnych relikwii, ulepszenia broni, odblokowania nowych umiejętności i dostosowania stylu gry.
– Walka z piekłem i niebem: Walka przeciwko wszystkim stojącym na drodze przeciwnikom, od znużonych wojną sił aniołów poprzez ohydne hordy piekielnych demonów.

Nowa wersja Darksiders dużo ładniejsza niż oryginał? Nowy trailer i porównanie grafiki

Darksiders Warmastered Edition to odnowiona wersja gry akcji, która pierwotnie została wydana w 2010 roku. Teraz posiadacze komputerów PC oraz konsol PlayStation 4, Xbox One i Wii U mają dostać w zasadzie to samo, tyle że w bardziej atrakcyjnych szatach.

Remaster zaszczyci nasze sprzęty podciągniętą rozdzielczością, płynniejszą animacją oraz ulepszonymi efektami graficznymi i cieniowaniem. Jak wszystko prezentuje się w praktyce? Sprawdza to YouTube’r skrywający się za pseudonimem Cycu1, który zestawia dawne Darksiders z PlayStation 3 z nadchodzącą odsłoną w wersji na PS4. Autor filmiku odkreśla, że czarne pasy w remasterze dodał ze względu na to, że występowały one w oryginale.

Zanim przejdziecie do porównania, zerknijcie również na najnowszy trailer Darksiders Warmastered Edition, który posłużył jako materiał do konfrontacji. Warto również wspomnieć, że produkcja pozwoli zagrać w rozdzielczości 4K nie tylko na PC, lecz również na PS4 Pro.

Jeśli jesteście chętni na takiego kotleta, Darksiders Warmastered Edition zadebiutuje 22 listopada na konsolach, a tydzień później (29 listopada) pojawi się również na blaszakach.

Darksiders Warmastered Edition zawiera:

  • Wersje PS4, Xbox One i Wii U gry Darksiders (Wrath of War),
  • Dostępną na konsolach rozdzielczość 1080p,
  • Wsparcie 4k i dodatkowe opcje graficzne na PC,
  • Podwojoną rozdzielczość wszystkich tekstur,
  • Ulepszenia w renderingu i poprawki,
  • Lepszą jakość renderowania cieni,
  • Efekty post-procesowe,
  • Stałe 60 klatek na sekundę w trakcie rozgrywki na PS4, Xbox One, PC i 30 klatek dla Wii U.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie