Darksiders Warmastered Edition już na Steam

Darksiders Warmastered Edition już na Steam
Newsy PC

Przy okazji na grę jest ogromna zniżka 80%.

THQ Nordic podało, że na Steam już wylądowało Darksiders Warmastered Edition. Jest to zremasterowana pierwsza część gry Darksiders wydana w 2010 roku. Teraz gracze mogą zmierzyć się z odświeżoną produkcją, która jednocześnie jest w świetnej cenie. Grę można kupić ze zniżką 80%, zamiast 19,99 euro płacimy tylko 3,99 euro. Prawda że to niezła okazja?

Gra w wersji na PC obsługuje rozdzielczość 4K oraz ma lepiej zoptymalizowany silnik, dzięki czemu zwiększona jest płynność animacji. Ponadto zrenderowane na nowo zostały wszystkie scenki przerywnikowe. Ulepszono także cienie i efekty post produkcji. Gra zyskała również wsparcie dla kontrolera Steam.

Darksiders Warmastered Edition już na PS4 i Xbox One

THQ Nordic ogłasza wydanie Darksiders Warmastered Edition, czyli remastera oryginalnej pierwszej części Darksiders, na platformy PlayStation 4 i Xbox One. Z okazji premiery tytułu 22 listopada, wydano także nowy zwiastun, który wrzucamy poniżej.

Deweloperzy przypominają jednocześnie, że wersja na PC będzie dostępna od 29 listopada, a premiera na Wii U zostanie ogłoszona niebawem.

O czym opowiada Darksiders Warmastered Edition? Oszukany przez siły zła Wojna – jeden z czterech jeźdźców apokalipsy – przyczynił się do końca świata i został oskarżony o złamanie świętego prawa, poprzez zapoczątkowanie wojny pomiędzy piekłem a niebem. W rzezi, która po tym nastąpiła, piekielne legiony pokonały siły nieba i podbiły ziemię.

Główne funkcje gry:

– Apokaliptyczna moc: Umiejętność, w której Wojna łączy brutalne ataki ze zdolnościami nadprzyrodzonymi, dziesiątkując wrogów na swojej drodze.
– Ekstremalny arsenał: Arsenał anielskich, demonicznych i ziemskich broni.
– Epickie zadanie: Walka na pustkowiach i opanowanych przez demony lochach zniszczonej ziemi w poszukiwaniu odkupienia i zemsty.
– Progres postaci: Możliwość odkrycia potężnych starożytnych relikwii, ulepszenia broni, odblokowania nowych umiejętności i dostosowania stylu gry.
– Walka z piekłem i niebem: Walka przeciwko wszystkim stojącym na drodze przeciwnikom, od znużonych wojną sił aniołów poprzez ohydne hordy piekielnych demonów.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie