Dwayne Johnson, Gal Gadot i Ryan Reynolds w filmie Czerwona nota

Agata Wierzbicka

W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.

0 komentarzy

Czerwona nota 2 i 3 już w planach. Netflix oficjalnie zamówił sequele hitu platformy

Czerwona nota 2 oraz 3 oficjalnie zamówione. Netflix potwierdził, że powstaną kontynuacje jednego z najpopularniejszych filmów platformy.

O tym, że największy hit w historii Netflixa otrzyma kontynuację, mówiono już od jakiegoś czasu. Jak do tej pory nie było jednak oficjalnych informacji na ten temat. Niedawno portal Deadline poinformował jednak, że sequele powstaną; Netflix zamówił już drugą oraz trzecią część wysokobudżetowej produkcji.

To właśnie ze względu na pieniądze postanowiono stworzyć od razu dwa sequele. Będą kręcone metodą back-to-back, czyli oba filmy powstaną w tym samym czasie. Takie działanie ma wnieść oszczędności do budżetu, który, jak można założyć, i będzie bardzo wysoki. Na pierwszą odsłonę Red Notice poświęcono bowiem ok. 200 milionów dolarów, co plasuje produkcję w czołówce najdroższych filmów na platformie Netflix.

Czerwona nota to doskonały film akcji i z gwiazdorską obsadą. W głównych rolach pojawiają się tu: Gal Gadot, Dwayne Johnson oraz Ryan Reynolds. Cała trójka najprawdopodobniej powróci również w sequelach produkcji. Czerwona nota 2 i 3 ruszy ze zdjęciami prawdopodobnie na początku 2023 roku, choć jeszcze nie da się tego stwierdzić z całą pewnością. Nie wiadomo także, na czym dokładnie skupi się fabuła sequeli – czy trio znów będzie walczyć o jakieś bezcenne dzieło sztuki?

Pierwszą odsłonę filmu możecie nadal oglądać na platformie Netflix.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się