Dwayne Johnson, Ryan Reynolds i Gal Gadot w filmie Czerwona nota

Agata Wierzbicka

W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.

0 komentarzy

„Czerwona nota” otrzyma kontynuację? Reżyser nie wyklucza możliwości

Czerwona nota może otrzymać dwie kolejne części. Reżyser filmu nie wyklucza nakręcenia ich w ramach jednej produkcji.

Czerwona nota bije rekordy popularności na platformie Netflix. Nic więc dziwnego, że reżyser rozważa już nakręcenie następnych odsłon filmu. Rawson Marshall Thurber odniósł się do tematu, poruszając przy okazji kwestię opłacalnej metody stworzenia kontynuacji:

„Gdybyśmy mieli robić sequel, najwłaściwiej byłoby nakręcić jednocześnie drugą i trzecią część. To tak duża produkcja, że zrobienie ich w tym samym czasie byłoby najlepsze dla wszystkich. Dla mojego zdrowia psychicznego również”

– powiedział Thurber w rozmowie z „The Hollywood Reporter”.

Powstanie sequelu pozostaje jak na razie w sferze marzeń, przede wszystkim ze względu na bardzo napięty grafik aktorów obsadzonych w głównych rolach. Dwayne’a Johnsona zobaczymy niebawem w roli Black Adama, Gal Gadot ma z kolei w planach Kleopatrę oraz Wonder Woman 3.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

3
Rated 3 out of 5
3 out of 5 stars (based on 60 reviews)
Excellent45%
Very good3%
Average2%
Poor2%
Terrible48%