Czerwona nota największą w historii premierą na Netflix

Dwayne Johnson, Gal Gadot i Ryan Reynolds w filmie Czerwona nota
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy

Rekordy na Netflixie bije obecnie jedna z najświeższych premier, czyli Czerwona nota. Film jest numerem jeden również w Polsce.

Choć Czerwona nota zbiera mieszane recenzje, wszystko wskazuje na to, że mamy do czynienia z kolejnym rekordzistą. Aktorzy grający główne role poinformowali w mediach społecznościowych, że film jest największą premierą w historii platformy Netflix.

O doskonałym wyniku produkcji wspomniał m.in. Ryan Reynolds:

Na produkcję Czerwonej noty przeznaczono ogromny budżet. Kwota 200 milionów dolarów plasuje film w czołówce najdroższych tytułów na platformie Netflix.

Do filmu może przyciągać doskonała obsada. Na ekranie pojawili się: Ryan Reynolds, Gal Gadot oraz Dwayne “The Rock” Johnson. Oprócz nich zobaczymy również m.in. Chrisa Diamantopoulosa i Ritu Aryę. Film wyreżyserował Rawson Marshall Thurber, jest on także twórcą scenariusza.

Obejrzeliście już Red Notice? Jeśli tak, sprawdźcie także, jakie inne filmy zadebiutują na Netflixie jeszcze w tym miesiącu.

Agata Wierzbicka
O autorze

Agata Wierzbicka

Redaktor
W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie