Dwayne Johnson, Gal Gadot i Ryan Reynolds w filmie Czerwona nota

Agata Wierzbicka

W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.

0 komentarzy

Czerwona nota największą w historii premierą na Netflix

Rekordy na Netflixie bije obecnie jedna z najświeższych premier, czyli Czerwona nota. Film jest numerem jeden również w Polsce.

Choć Czerwona nota zbiera mieszane recenzje, wszystko wskazuje na to, że mamy do czynienia z kolejnym rekordzistą. Aktorzy grający główne role poinformowali w mediach społecznościowych, że film jest największą premierą w historii platformy Netflix.

O doskonałym wyniku produkcji wspomniał m.in. Ryan Reynolds:

Na produkcję Czerwonej noty przeznaczono ogromny budżet. Kwota 200 milionów dolarów plasuje film w czołówce najdroższych tytułów na platformie Netflix.

Do filmu może przyciągać doskonała obsada. Na ekranie pojawili się: Ryan Reynolds, Gal Gadot oraz Dwayne „The Rock” Johnson. Oprócz nich zobaczymy również m.in. Chrisa Diamantopoulosa i Ritu Aryę. Film wyreżyserował Rawson Marshall Thurber, jest on także twórcą scenariusza.

Obejrzeliście już Red Notice? Jeśli tak, sprawdźcie także, jakie inne filmy zadebiutują na Netflixie jeszcze w tym miesiącu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%