Czarna Góra zmierza do Hearthstone

W nową przygodę będzie można zagrać już 3 kwietnia.

Blizzard właśnie potwierdził, że 3 kwietnia w Hearthstone będzie dostępna nowa przygoda o nazwie Czarna Góra. Składa się ona z pięciu skrzydeł, a na końcu każdego z nich czeka boss. Po jego pokonaniu gracz otrzymuje nowe karty. Do zdobycia jest 31 nowych kart.

Aby zagrać w nową przygodę i zmierzyć się z nowym przeciwnikami, będzie trzeba zapłacić albo 700 sztuk wirtualnego złota, co składa się na kilkanaście, do nawet kilkudziesięciu godzin potyczek w sieci lub wydać prawdziwe pieniądze. Wtedy dostęp do Czarnej Góry otrzymamy za 21.99 euro.

Czarna Góra to miejsce jednego z najgorętszych zatargów w Azeroth – odwiecznej waśni między Władcą Ognia Ragnarosem i potężnym czarnym smokiem Nefarianem, który de facto jest przywódcą szczepu czarnych smoków. Nefarian pragnie być niepodzielnym władcą Czarnej Góry, a Ragnaros i jego żywiołaki już zbyt długo są cierniem w oku czarnego smoka. Ta góra jest za mała dla nich obu. Zanim jednak spełnisz życzenie smoka i rzucisz wyzwanie Władcy Ognia, zadaj sobie pytanie: czy Nefarian ma szczere zamiary, a może stary gad po prostu chce cię wykorzystać jak pionka w grze? – czytamy w opisie dodatku.


Poniżej przedstawiamy zwiastun dodatku:

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

1 Shares
Share1
+1
Tweet