Cyberpunk: Edgerunners na intensywnym zwiastunie. Jest też data premiery

Cyberpunk Edgerunners z nowym zwiastunem i datą premiery
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Newsy Premiery/zapowiedzi Seriale

Netflix zaprezentował oficjalny zwiastun anime Cyberpunk: Edgerunners – i trzeba przyznać, że całość zapowiada się naprawdę doskonale.

Nadchodzący serial wzbudza emocje już od samego początku. Produkcję osadzono w uniwersum wykreowanym przez CD Projekt Red, lecz opowie najprawdopodobniej odrębną historię, nieznaną jeszcze osobom, które mają za sobą Cyberpunk 2077. Pewności w tej kwestii jak na razie jednak nie ma – twórcy dbają o to, by nie zdradzić żadnych dalszych szczegółów fabuły produkcji.

Showrunnerem i producentem wykonawczym jest Rafał Jaki wywodzący się z CD Projekt Red. W pracy wsparli go Satoru Homma, Bartosz Sztybor i Saya Elder. Za kamerą stanął Hiroyuki Imaishi, zaś scenariusz stworzyli Yoshiki Usa oraz Masahiko Otsuka. Szczególnie ciekawie zapowiada się też ścieżka dźwiękowa – za tę odpowiada Akira Yamaoka, czyli twórca muzyki z gier i filmów z serii Silent Hill.

Wraz z pełnym zwiastunem Cyberpunk: Edgerunners Netflix przedstawił także nieznaną dotychczas datę premiery. Dziesięcioodcinkowy serial zadebiutuje w serwisie już 13 września; dziś tymczasem możecie zobaczyć obiecany materiał:

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie