Czołówka Cyberpunk: Edgerunners już zaprezentowana. Klimatyczne intro przy dźwiękach Franz Ferdinand

Cyberpunk Edgerunners - tak wygląda klimatyczna czołówka serialu
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Newsy Premiery/zapowiedzi Seriale

Netflix zaprezentował nowy materiał z nadchodzącego Cyberpunk: Edgerunners. Anime ze świata od CD Projekt Red zadebiutuje już wkrótce.

Do tej pory mogliśmy już zobaczyć nie tylko teasery, ale nawet fragment samej produkcji; dziś natomiast platforma streamingowa przedstawia, jak będzie wyglądać czołówka serialu. To ciąg dalszy kampanii promującej anime, w ramach której mogliśmy już poznać oficjalny opis produkcji:

Cyberpunk: Edgerunners to 10-odcinkowa opowieść o chłopaku z ulicy, który próbuje przetrwać w niebezpiecznym mieście przyszłości omamionym technologią i modyfikowaniem ciała. Żeby przeżyć, postanawia zaryzykować wszystko i zostać jednym z edgerunnerów, wyjętych spod prawa najemników zwanych też cyberpunkami.”

We fragmencie możemy usłyszeć piosenkę This Fffire zespołu Franz Ferdinand. Trudno jak na razie powiedzieć, czy będzie to element samej czołówki; prawdopodobnie jednak to właśnie tę melodię będziemy mogli usłyszeć, rozpoczynając każdy z 10 planowanych odcinków anime.

W produkcję serialu zaangażował się nie tylko Netflix, ale również wielu uznanych twórców. Animacją zajęło się japońskie Studio Trigger, zaś muzyką – Akira Yamaoka, twórca ścieżki dźwiękowej do serii gier Silent Hill. Jako showrunner i producent wykonawczy nad całością czuwa natomiast wywodzący się z CD Projekt Red Rafał Jaki.

Cyberpunk: Edgerunners zadebiutuje na Netfliksie we wrześniu 2022 roku. Platforma nie przedstawiła dotychczas konkretnej daty premiery, ale już dziś możemy zobaczyć obiecaną czołówkę:

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie