Cyberpunk 2077 dostał nową aktualizację z wieloma nowościami. Jest też zwiastun dodatku!

Cyberpunk 2077 - V
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Musieliśmy trochę poczekać, ale Cyberpunk 2077 wreszcie wzbogaci się o kolejną paczkę zawartości. Fani produkcji CD Projekt RED (i osoby zainteresowane nadchodzącym anime Edgerunners) mają się z czego cieszyć.

Do gry trafiły nowe przedmioty z anime Edgerunners: kurtka Davida Martinerza oraz specjalna broń. Twórcy zadbali też o kilka easter eggów i specjalne zadanie mające zawierać nawiązania do cyberpunkowego anime.

Jest też świetna wiadomość dla graczy ceniących cobie wygląd swoich postaci. CD Projekt wprowadził system transmogryfikacji, który pozwoli Wam na dostosowanie wyglądu przedmiotów z ekwipunku V. Co więcej, wreszcie zyskamy możliwość zmiany wyglądu naszej postaci nawet w środku fabuły – wystarczy wizyta u ripperdoca.

Aktualizacja będzie dostępna do pobrania już dziś na wszystkich platformach. Niestety patch 1.6 będzie ostatnim, jaki ukaże się na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Kolejne łatki trafią wyłącznie na PC, PlayStation 5, Xbox Series oraz Google Stadia.

Na tym oczywiście nie koniec. CD Projekt RED przygotowuje też ogromne zmiany w systemach rozgrywki Cyberpunka 2077. Potwierdzono, że w kolejnych aktualizacjach znajdziemy między innymi całkowicie przebudowaną policję Night City, a także zmiany w systemie walki z pojazdów oraz walce wręcz. Deweloperzy mają szykować całą masę oczekiwanych zmian i nowości.

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty – oto zwiastun dodatku

Pierwszy dodatek do Cyberpunka 2077 nosi tytuł Phantom Liberty i zadebiutuje w przyszłym roku. Co ciekawe, rozszerzenie będzie dostępne tylko na PC, PlayStation 5, Xbox Series X oraz S i Google Stadia – ominie więc konsole poprzedniej generacji.

CD Projekt potwierdza również, że w dodatku pojawi się Johnny Silverhand. W cenionego przez graczy bohatera wcieli się oczywiście Keanu Reeves.

Fabuła rozszerzenia ma zabrać graczy do zupełnie nowej dzielnicy Night City. Ujawniono również, że całość ma mieć szpiegowski klimat, ale na tym konkrety się kończą. Na kolejne szczegóły trzeba będzie jeszcze trochę poczekać.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie