Kolekcjonerska edycja dodatku do Cyberpunka 2077 zapowiedziana. Jest bogato, ale nie ma gry

Cyberpunk 2077: Widmo wolności ze świetną edycją kolekcjonerską
Newsy PC PS5 Xbox Series

CD Projekt RED nieźle zaskoczył i zapowiedział specjalną edycję Cyberpunk 2077: Widmo wolności. Choć w zestawie nie znajdziemy dodatku (ani nawet podstawki), jego zawartość i tak wygląda naprawdę dobrze.

Widmo wolności zapowiada się wspaniale, choć do tej pory nie poznaliśmy wszystkich nowości, jakie szykuje dla nas CD Projekt RED. Mimo wszystko studio jednocześnie wyda też sporego patcha, który przez część internautów przechrzczony został na “remaster” gry. Ile w tym prawdy – to się okaże. Fani produkcji mogą jednak już teraz składać zamówienia przedpremierowe na specjalną edycję.

Cyberpunk 2077: Widmo wolności – Szpiegowska Edycja to limitowane wydanie, które jest czymś pomiędzy edycją kolekcjonerską a zestawem gadżetów z gry. Na pierwszy plan wysuwa się tu pokaźnych rozmiarów figurka (27,94 cm x 15,24 cm wykonana z ABS i PVC) przedstawiająca dwie postacie z DLC – Solomona Reeda i Songbird. Dostaniemy też komiks, specjalną monetę, litografię, a wszystko to upakowane do eleganckiego pudełka.

Limitowany zestaw z Cyberpunk 2077: Widmo wolności zawiera:

  • Pudełko z magnetycznym zamknięciem.
  • Figurka Solomona Reeda i Songbird.
  • Moneta NUSA.
  • Plany konstrukcyjne Chimery — litografia drukowana na papierze metalicznym.
  • Komiks Ten of Swords.

Uważacie, że czegoś brakuje? Ano tak – nie ma tu DLC do gry. Nie znajdziemy więc w środku ani płyty, ani nawet kodu do aktywacji Widma wolności. Nie liczcie też na podstawową edycję CP77. Bardzo fajny zestaw nie zawiera żadnego oprogramowania, które będzie trzeba kupić osobno. Jeśli skusimy się na limitowane wydanie, przyjdzie nam za nie zapłacić 731 zł. Dokładnie przyjrzycie mu się w oficjalnym sklepie CD Projekt RED, a premierę zaplanowano dopiero na styczeń 2024 roku.

Przy okazji warto pamiętać, że sam dodatek będziemy mogli sprawdzić przed premierą. Więcej szczegółów na temat specjalnego wydarzenia znajdziecie w tym artykule.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie