Cyberpunk 2077: Widmo Wolności do sprawdzenia za darmo przed premierą. Twórcy zapowiadają wydarzenie

Nowy dodatek Cyberpunk 2077: Widmo wolności - recenzje i opinie. Czy warto zagrać?
Newsy PC PS5 Xbox Series

CD Projekt RED zapowiedziało dość unikatowe wydarzenie, które pozwoli wybranym graczom przetestować Cyberpunk 2077: Widmo Wolności przed premierą.

Rzadko kiedy jakieś studio decyduje się na tak sporą promocję. I to nawet nie tyle nowej gry, ile bardziej dodatku do już wydanej pozycji. Widmo Wolności zapowiada się rewelacyjnie, ale chyba nie wszyscy są przekonani. W końcu każdy pamięta problemy przy okazji premiery „podstawki”. Być może właśnie dlatego CD Projekt RED postanowiło w pewien sposób udowodnić graczom, że kupując nowe DLC nie będą się musieli martwić o jego jakość.

Polscy deweloperzy już wcześniej ogłosili Phantom Liberty Tour. To specjalny cykl wydarzeń w różnych miastach na całym świecie, w ramach którego wybrani gracze będą mogli ograć tytuł przedpremierowo. Zgaduję, że zainteresowanie eventem w Warszawie będzie gigantyczne, więc polecam udać się na tę stronę i wyrazić chęć wzięcia udziału w testach. Te odbędą się stacjonarnie, co oznacza, że tak – będzie trzeba wyjść z domu. Liczba miejsc jest limitowana, a potwierdzenie (lub też nie) powinniśmy dostać do 18 lipca.

Phantom Liberty Tour wkrótce zawita do Warszawy! Wypełnij formularz zgłoszeniowy, by stanąć przed szansą wypróbowania gry Cyberpunk 2077: Widmo Wolności przed premierą. To fantastyczna okazja, by dowiedzieć się więcej o naszym nadchodzącym dodatku, spotkać się z osobami z zespołu CD PROJEKT RED, zdobyć świetne upominki i wiele więcej!

– czytamy na blogu studia

W kolejnych tygodniach tożsame wydarzenia odbędą się również w Kolonii, Tokio, Pekinie, Seulu, Paryżu, São Paulo oraz Londynie. Sam dodatek w wersji na PC, Xbox Series X i S oraz PS5 ukaże się 26 września 2023 roku. W tym miejscu znajdziecie świeży fragment rozgrywki z gry.

Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie