Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Cyberpunk 2077 – twórcy prezentują Westbrook, dzielnicę bogaczy

Kampania reklamowa Cyberpunka 2077 trwa w najlepsze. Tym razem CD Projekt RED opublikowało grafiki pokazujące najzamożniejszą część dystopijnego miasta Night City.

Polscy twórcy zaprezentowali na Twitterze ciekawe concept arty z CP 2077, na których widnieje growa dzielnica bogaczy. Westbrook przez wielu uważana jest za najlepsze miejsce do życia i rozrywki. Jeśli masz eddie [Eurodolary – waluta w grze], przychodzisz tutaj, by je wydawać. A jeśli nie masz? Cóż, zawsze możesz zadłużyć się i udawać, że jesteś na szczycie – choćby przez jedną chwalebną noc – czytamy w opisie.

Uwagę przykuwa przede wszystkim futurystyczna willa z basenem. Ciekawe, jaki rodzaj aktywności będzie dostępny w tej dzielnicy.

Przy okazji warto wspomnieć o paru innych ciekawych faktach dotyczących nowej produkcji RED-ów, które ujrzały światło dzienne w ostatnim czasie. Nie tak dawno pisaliśmy o prezentacji dwóch postaci niezależnych; informowaliśmy również, że w tytule zabraknie mechaniki biegania po ścianach czy jazdy metrem. A ci bohaterowie gry, którzy są nadzy, w japońskiej wersji CP 2077 zostaną przyodziani w bieliznę, jak nakazują dobre obyczaje.

Nowa gra od CD Projekt RED zadebiutuje już 19 listopada 2020, trafiając na PC, Xboksa One i PS4.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%