Cyberpunk 2077 – twórcy prezentują Westbrook, dzielnicę bogaczy

0 komentarzy

Kampania reklamowa Cyberpunka 2077 trwa w najlepsze. Tym razem CD Projekt RED opublikowało grafiki pokazujące najzamożniejszą część dystopijnego miasta Night City.

Polscy twórcy zaprezentowali na Twitterze ciekawe concept arty z CP 2077, na których widnieje growa dzielnica bogaczy. Westbrook przez wielu uważana jest za najlepsze miejsce do życia i rozrywki. Jeśli masz eddie [Eurodolary – waluta w grze], przychodzisz tutaj, by je wydawać. A jeśli nie masz? Cóż, zawsze możesz zadłużyć się i udawać, że jesteś na szczycie – choćby przez jedną chwalebną noc – czytamy w opisie.

Uwagę przykuwa przede wszystkim futurystyczna willa z basenem. Ciekawe, jaki rodzaj aktywności będzie dostępny w tej dzielnicy.

Przy okazji warto wspomnieć o paru innych ciekawych faktach dotyczących nowej produkcji RED-ów, które ujrzały światło dzienne w ostatnim czasie. Nie tak dawno pisaliśmy o prezentacji dwóch postaci niezależnych; informowaliśmy również, że w tytule zabraknie mechaniki biegania po ścianach czy jazdy metrem. A ci bohaterowie gry, którzy są nadzy, w japońskiej wersji CP 2077 zostaną przyodziani w bieliznę, jak nakazują dobre obyczaje.

Nowa gra od CD Projekt RED zadebiutuje już 19 listopada 2020, trafiając na PC, Xboksa One i PS4.

Dagmara Kottke

Przygodę z grami zaczynała od tytułów takich jak Worms, THPS i Pizza Connection 2. Aktualnie obcuje przede wszystkim z produkcjami strategicznymi i pomysłowymi indykami; ogólnie gra w tytuły, w które nikt nie gra – i czyta książki, których nikt nie czyta.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się