Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

1 komentarz

Cyberpunk 2077 – twórcy prezentują postacie niezależne. Dwie nowe bohaterki

Premiera CP 2077 odbędzie się jeszcze jesienią, w związku z czym CD Projekt RED coraz częściej przybliża graczom kolejne fakty dotyczące produkcji. Tym razem zaprezentowano dwie bohaterki niezależne.

Nowe materiały od twórców pokazują Judy Alvarez i Evelyn Parker. Te postacie mają mieć znaczący wpływ na historię głównego bohatera, dlatego polskie studio postanowiło przedstawić szczegóły na ich temat.

Z pierwszą z prezentowanych pań, Judy Alvarez, mieliśmy styczność podczas pokazu Night City Wire. – Na braindansie Judy Alvarez zna się jak mało kto w Night City. Umiejętności, innowacyjność i kreatywność w obchodzeniu się z tą technologią zyskały jej sławę i szacunek. Jako niepoprawna idealistka, Judy chciałaby zmienić świat na lepsze dlatego współpracuje z gangiem The Mox, gdzie pełni rolę technika i edytora BD – czytamy.

Druga z niezależnych bohaterek, Evelyn Parker, to aktorka. – Dla Evelyn Parker główną siłą napędową w życiu jest jej ambicja – od zawsze chciała zostać profesjonalną aktorką i robiła wszystko aby ten cel osiągnąć. Praca w domu lalek, którą zdobyła dzięki swojej inteligencji i rzeczowemu podejściu do branży, miała stanowić tylko tymczasową odskocznię, ale szybko stała się nieodzowną częścią jej życia.

Przy okazji warto wspomnieć o innych ciekawych faktach na temat Cyberpunka 2077, o których pisaliśmy niedawno. Wiemy już między innymi, że w produkcji zabraknie mechaniki biegania po ścianach czy jazdy metrem. Japońskich graczy na pewno martwi jednak co innego – nadzy bohaterowie w ich wersji zostaną ubrani w bieliznę.

Nowa gra od RED-ów zadebiutuje już 19 listopada 2020, trafiając na PC, Xboksa One i PS4.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się