Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Cyberpunk 2077 – w japońskiej wersji nadzy bohaterowie otrzymają bieliznę

Jak donosi serwis PressStart, Japonia dość znacząco zaingerowała w treści oferowane w nadchodzącym tytule od CD Projekt RED – do tego stopnia, że nikt tam nie będzie biegał nago.

Zgodnie z raportem PressStart, władze Japonii ocenzurowany Cyberpunka 2077. Serwis opublikował właśnie listę rzeczy, zostały zmienione w wersji gry, która trafi do obywateli tego kraju.

Władze japońskie przyjrzały się przede wszystkim treściom o tematyce seksualnej. Okazuje się, że nagie wersje postaci – zarówno mężczyźni, jak i kobiety – otrzymały bieliznę. Również bannery czy graffiti na budynkach, które pokazują reprezentacje genitaliów, zostały zmienione lub usunięte. Pod lupę wzięto także krwawe sceny, w których pojawiają się wnętrzności ludzkie.

Cyberpunk 2077 ma zadebiutować 19 listopada 2020, trafiając na PC, PS4 i Xboksa One. Warto wspomnieć, że ostatnio pokazano nowy gameplay i zwiastun z produkcji. Ciekawą informacją jest również nowe odkrycie graczy, którzy próbowali zmierzyć czas trwania doby w grze – okazuje się, że dzień i noc w Cyberpunku 2077 potrwa trzy godziny, co daje czas dwa razy dłuższy, niż miało to miejsce w Wiedźminie 3.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się