Cyberpunk 2077 najwyraźniej szykuje się do premiery dużej aktualizacji

Cyberpunk 2077 niskie oceny Steam
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Pod koniec zeszłego roku potwierdzono, że Cyberpunk 2077 otrzyma kolejne aktualizacje dopiero w pierwszym kwartale 2022 roku, a więc do marca. Wygląda na to, że nowy patch może być już dość blisko.

Na stronie SteamDB przypisanej do Cyberpunka 2077 możemy zauważyć, że 14 stycznia niepubliczna wersja gry otrzymała aktualizacje na Steam. Zmieniono zawartość samej gry oraz różne wersje językowe produkcji. W tej chwili nie znamy rozmiarów zmienionych plików ani oczywiście konkretnej listy wprowadzonych modyfikacji.

Cyberpunk 2077 w SteamDB
Źródło: SteamDB

Możemy tylko zgadywać, kiedy CD Projekt RED udostępni aktualizację. W tej chwili jest to wielka tajemnica. Fakt testowania patcha na Steam sugeruje jednak, że prace nad łatką mogą chylić się ku końcowi. Konkretów mimo wszystko nadal brakuje.

Niewykluczone, że nowa aktualizacja do Cyberpunk 2077 zadebiutuje wraz z next-genową wersją. CD Projekt sugerowało, że patch i port na PS5 i Xbox Series ukażą się jednocześnie lub w niedużym odstępie czasu. Łatka powinna trafić do graczy do marca, lecz warto zaczekać na oficjalne ogłoszenia CD Projekt RED.

Ostatnia aktualizacja Cyberpunk 2077 ukazała się we wrześniu 2021 roku. Lista zmian zawierała między innymi poprawki błędów oraz ulepszenia optymalizacji na konsolach – pełny opis patcha 1.31 znajdziecie w tym miejscu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie